GP Tczewa 2013 w Tenisie Ziemnym - II Turniej

tenis
Nie słabnie zainteresowanie tczewskim Grand Prix 2013 w Tenisie Ziemnym. W drugim turnieju udział wzięło 47 tenisistów w trzech kategoriach.

Niesamowite zawody rozegrał weteran tczewskich kortów Henryk Kukliński, który po wyczerpującym spotkaniu pokonał Mikołaja Zwirbulisa 7:6 ; 7:6. W półfinale nie dał rady późniejszemu zwycięzcy zawodów Wojciechowi Wróblowi 0:6 ; 1:6. W meczu o III miejsce rozegrał kolejny pasjonujący pojedynek i po prawie 3-godzinnej walce pokonał Filipa Żemajtisa 4:6; 7:6 ; 7:6, broniąc wcześniej piłkę meczową. Brawa dla Pana Henryka i powodzenia w dalszej rywalizacji.

W kategorii SKRZAT zwyciężył Radosław Stankiewicz przed Marcinem Gajewskim i Piotrem Ostrowskim.
Kategorię JUNIOR wygrała Karolina Głowińska przed Jędrzejem Strzeleckim i Jakubem Głowala.
W kategorii OPEN najlepszy okazał się Wojciech Wróbel przed Tomkiem Cejerem i Henrykiem Kuklińskim.

Kolejne zawody 22. czerwca od godz. 8.30 (SKRZATY i JUNIORZY), oraz od godz. 11.00 kategoria OPEN. Zapisy przed turniejem na kortach przy basenie. Organizatorem Grand Prix jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.