Gryf zremisował z Żuławami

Gryf 2009 Tczew - Centrum Pelplin
Nie udało się Gryfowi dowieźć do końca meczu korzystnego 1:0, niestety w 93 minucie goście wyrównali stan gry i zdobyli cenny punkt na Elżbiety.

Prowadzenie Gryfowi dał Łukasz Nadolny w 33 minucie wykorzystując rzut karny. Pierwsza połowa dla Gryfa, niestety po przerwie tczewianie zagrali dużo słabiej i grające z wiatrem Żuławy osiągnęły przewagę. Przełomowa była 80 minuta, w której drugą żółtą kartkę obejrzał Łukasz Olszewski. Żuławy zepchnęły Gryfa do głębokiej defensywy i już po czasie zdobyli gola. Gryf mógł wygrać, ale w ostatniej akcji meczu głową niecelnie wykańczał składną akcję tczewian Dmitrzyk. Kolejny mecz już w środę w Subkowach o godz. 18:00.

Gryf 2009 Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gd. 1:1 (1:0)

Skład: Janiszewski, Malarski, Saczuk, Hadrysiak, Zittrich (78' Nowaczyk), Sroka, Kowalczyk (82' Grzesiak), Olszewski Ł., Dmitrzyk, Litwiński (46' Maciuński), Nadolny
Rezerwa: Rajch, Olszewski M., Plewniak, Rekowski
Bramka: Nadolny (k.)
Od 80 minuty Gryf grał w dziesięciu - czerwoną kartką ukarany został Łukasz Olszewski.