(fot. mat. prasowe)
II Liga.

Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew 5 - 4 Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Bramki (asysty)
35' - Oliwia Aronowska (Martyna Krygier)
38' - Ostrów Wlkp.

39' - Joanna Ścisłowska (Karolina Kwiatkowska)
47' - Ostrów Wlkp.
51' - Oliwia Aronowska (Karolina Kwiatkowska)
52' - Karolina Kwiatkowska (Krygier Martyna)
62' - Ostrów Wlkp.
70' - Ostrów Wlkp.
89' - Karolina Kwiatkowska (Weronika Łobocka)

Wygrana po ciężkim meczu.
Bardzo dużo emocji w meczu szóstej kolejki II ligi, w której występował nasz zespół z drużyną Ostrovii. W 52 minucie po bramce Karoliny Kwiatkowskiej wychodzimy na prowadzenie dwoma bramkami, i w miarę spokojnie prowadzimy grę, a 8 minut później mamy remis. Od tego momentu zarysowała się lekka przewaga zespołu z Ostrowa. Kilka minut przed końcem zaryzykowaliśmy i postawiliśmy wszystko na jedną kartę, i rzutem na taśmę zdobywały trzy punkty, po bramce w 89 minucie spotkania. Najważniejsze, że w takim meczu zwycięstwo zostaje w Tczewie, i plasujemy się już samoistnie na pozycji wicelidera po 6 kolejkach II ligi kobiet.

Link do zdjęć autorstwa Pana Wieslaw Pustkowski -

III Liga.

Pogoń Tczew 1-4 KTS-K GOSRiT Luzino

Bramka(asysta)
20` Laura Krupienko (Paulina Talenta)

Mecz z samej gry bardzo wyrównany, każdy z zespołów miał swoje sytuacje bramkowe, jednakże skuteczniejszy był zespół z Luzina , który zdobył cztery bramki. Gratulujemy zwycięstwa, i życzymy powodzenia.

Nieznaczna przegrana.
Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu niestety przegrywamy jedną bramką z zespołem Unii Tczew. Pierwszą bramkę strzałem z 18 metra zdobyła Julia Jędrzejewska. Druga bramka autorstwa Amelii Bławat, która ładnym przyjęciem piłki zgubiła obrońcę po czym oddała strzał,i po rękach bramkarza piłka znalazła drogę do siatki. Trzecia bramka zdobyta w pierwszej akcji po przerwie. Po kilku dokładnych podaniach, w pole karne po ziemi piłkę posłała Weronika Dziadzio do niekrytej Marceliny Ziewiec, a ta technicznym strzałem posłała piłkę do bramki. Bardzo dobry mecz juniorek, oby tak dalej.