"Przyjadę i ubiję waszego małego Polaczka!"

Tczewski Boxing Show II
Tczew - "Przyjadę i ubiję waszego małego Polaczka!"
Na 2 tygodnie przed Tczewskim Boxing Show II przeprowadziliśmy wywiad z rywalem Patryka Litkiewicza, Alexandrem Schmidtem z Lipska (Niemcy). Schmidt w wywiadzie opowiada o przygotowaniach, wiedzy na temat "Lity" i jedynej porażce, którą poniósł z rąk innego Polaka!

Adam Jarecki: Jak przygotowania do walki z Patrykiem Litkiewiczem?

A. Schmidt: Przygotowania spoko, o możliwości tej walki wiedziałem już od połowy marca, więc troszkę czasu się już ruszam! Wasz zawodnik miał boksować na początku z Jensem Kluge z mojego Teamu, ale ostatecznie zdecydowaliście się na mnie! Myślę, że dla was to zły wybór, bo nie uważam się za gorszego zawodnika od Jensa!

A.J: Co wiesz o Litkiewiczu?

A.S: Nie za wiele, oglądałem jego 1 walkę z Snarskim! Jest mniejszy ode mnie! Szybki, na pewno niewygodny do boksowania. Co mogę powiedzieć - przyjadę i ubiję waszego małego polaczka (śmiech)!

A.J: Z twojego rekordu nie wynika jednak, że masz dobrą passę z Polakami, jedyna porażka i to w pierwszej rundzie poniosłeś z rąk Przemka Opalacha!

A.S: Wypadek przy pracy (śmiech)! Nie, no Przemek jest jednak wiele większym zawodnikiem, niż wasz Patryk. Litkiewicz to zawodnik z kat. półśredniej (redakcja 66,678 kg), a Opalach to duży średni (redakcja do 72,575 kg)! Tu nie będzie niespodzianki i bez wątpienia tej walki nie przegram!

A.J: Dziękuję za wywiad i pozdrawiam

A.S:
Również dziękuję i pozdrawiam!


Bilety na Tczewski Boxing Show II dostępne są w:

- Centrum Komórek Manhattan ul. Żwirki 42

- Telkom (Telefony Komórkowe) vis a vis Retman ul. Wyzwolenia 7

- EbroGym przy ul. Jagiellońskiej 55.

Ceny biletów: 25zł na trybunie, 30zł parkiet, 40zł przy ringu do 5 rzędu!

Gość specjalny: Dariusz "Tiger" Miachalczewski.

Na Tczewskim Boxing Show II kibice będą mogli zobaczyć w akcji bokserów zawodowych, m.in. 23-letniego Bartłomieja Wańczyka (10-0, 4 KO) z Poznania, Marcina Cybulskiego z Elbląga oraz Mateusza Kanieckiego z Malborka. Kibice sportów uderzanych zobaczą również dwa zawodowe pojedynki K-1, walkę w formule MMA oraz 5
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • -9

  WujekHEHE_gość

  09.04.2012, 17:32

  HEHE - tak sobie to czytam no i nie wiem nie wiem - prawie jak wp - Pudzian - Najman. Nakręcanie przed walką. To za mały pułap jeszcze taka liga żeby tak pisać ! HEHE HEHE HEHE - troszkę żal - bo to nadal amatorka - tyle, że w papiery im się liczy do profeski - dlatego nie rozumiem wywiadów - takich bokserów ile jest na świecie ? miliony ? Tak pewnie miliony i to tylko w tej wadze !!! Oczywiście życzę powodzenia Patrykowi - mam nadzieję, że wybije się i ugra coś na arenie międzynarodowej. Niemiec nie powinien pisać Polaczka tylko Tczewiaczka - bo On nie wydaje mi się żeby reprezentował kraj tylko bardziej miasto czy TEAM - ale ja się nie znam ;) Mam nadzieję, że Nasz Tczewiak wygra ;) Jakie miasto taka gala - ale pójdę bo nie często się to zdarza w Tczewie - potem narzekają, że nic nie ma ;) Więc kupować bilety i dawać kibicować ! Pozdro

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • Miliony_gość

  09.04.2012, 19:21

  No, no wag jest miliony, coś koło 20 kat. wagowych to jest 20 milionów bokserów? Idąc tym tokiem rozumienia musiałoby być z 2 miliardy piłkarzy, 0,5 miliarda koszykarzy itp. nie raz warto pomysleć przed "dodaj komentarz" :)

  Cytuj
  IP: 164.126.xx2.xx4 

  Hmm_gość

  09.04.2012, 22:38

  Ale w czym problem, ze nie mozna przed taką walką wywiadu zrobic? Chyba jest bardzo widoczne ze Niemiec się śmiał mówiąc to! A tytuł by podnieść zainteresowanie! Najman? chciałby mieć choć odrobinę talentu Patryka czy D, Mielewczyka, więc jakby Patryk poszedł do Big Brothera to wtedy mogłby być taki wywiad z Niemcem? taki twój tok rozumowania! Pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 164.127.xx8.xx3 
 • +1

  ernexst_gość

  09.04.2012, 21:35

  Wujek żal....

  od kiedy tczew jest państwem ??? jak się nie znasz ,to nie komentuj !!! żal jest z tego co skomentowałeś zawistny człowieku ;]

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx1 
 • +10

  baniak_gość

  10.04.2012, 07:50

  a ja pójdę

  tak mało się w tym mieście dzieje, że aż się chce gdzieś wyjść a nie w kółko ciągać po knajpach w weekendy. Nie jestem fanem boksu ani walk w ogóle ale co tam - wezmę żonkę i idziemy - zobaczymy. Jak by ktoś wrestling zrobił to i synów bym wziął... bo w tym mieście nie ma co robić? Jeździć w kółko do Gdańska na plac zabaw albo czekać na kino w galerii, do którego i tak nie pójdę z dzieciakami w sobotę bo nie ma w pobliżu KFC.

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx9.xx4 
 • Mr.X_gość

  10.04.2012, 11:13

  W zawodowym boksie mamy 17 kategori wagowych. W wadze Patryka jest 1570 zawodników notowanych przez portal boxrec.com Numerem 1 jest....Manny Pacquiao:)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx7 
 • +2

  Polak_gość

  10.04.2012, 12:19

  ciekawe jaka by była reakcja

  gdyby ktoś powiedział "przyjadę i ubiję waszego małego żydka". Zapewne wszystkie koszerne media krzyczały by, że to antysemityzm i nawoływanie do przemocy i nienawiści rasowej, ale w przypadku wypowiedzi w stylu "małego polaczka" czy nawet "małego niemiaszka" żadnego oburzenia nie ma w mediach. Taki jest ten zakłamany świat i jego koszerne media.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx4 
 • +1

  razemponadkilo

  12.04.2012, 10:29

  3xracja

  Masz rację.Gdyby obrazić Żyda to od razu byłby raban,bo oni byli w Auschwitz i krzywdzeni przez nazistów.Tylko nie pamięta się chyba,że w Oświęcimiu byli też Polacy m.in.Nie pamięta się także o atakach Izraela na Palestynę, czy dążenia do ataku na Iran przez koszerów.Tak jak napisałeś "taki jest ten zakłamany świat i jego koszerne media".Wg nich winni mogą być tylko jedni, a drudzy zawsze będą pokrzywdzeni.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -5

  jkjkj_gość

  11.04.2012, 09:27

  mma

  A ja przyjdę obejrzeć Macka - zawodnika mma

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx5 
 • _gość

  12.04.2012, 16:03

  A Michalczewski to z gołą klatą będzie sieział na trybunach? Bo tak by wynikało z tego zdjęcia :)

  Odpowiedz
  IP: 217.212.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia