Po dramatycznym boju Latocha Agropom Tczew remisuje z Energetykiem

Dzisiaj (14.09.2013 r.) w hali II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie piłkarze ręczni Latocha Agropom Tczew zmierzyli się z zawodnikami Energetyka Gryfino w kolejce nr 1 II ligi sezonu 2013/2014. Mecz zakończył się remisem.

Przez całą pierwszą połowę gospodarze konsekwentnie utrzymywali kilkubramkową przewagę nad gośćmi i po 30 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 13:10. W drugiej połowie podopieczni Tomasza Śmiełowskiego prowadzili nawet 5 bramkami, nic nie zapowiadało dramatu, który rozegrał się w końcówce meczu.

Na początku ostatniej minuty spotkania Energetycy doprowadzili do stanu 22:21 dla gospodarzy, zaś 25 sekund przed końcem już było 22:22. Jednak dramat nie zakończył się, nerwowo grający Tczewianie stracił raz jeszcze piłkę po nieudanej akcji ofensywnej i 2 sekundy przed końcem meczu Gryfinianie wykonywali rzut wolny, po wykonaniu którego kolejny gracz gospodarzy został ukarany karą 2 minut, co sprawiło że ci grali 4 zawodnikami w polu i w ostatniej sekundzie meczu goście wykonali jeszcze jeden rzut wolny, którego na szczęście dla Tczewian nie wykorzystali.

Sambor Tczew - Energetyk Gryfino 22:22 (13:10)