Jeszcze z pięć takich cudnych "inwestycji" i może władza naszego miasta zrozumie, że problem w wyludnianiu Tczewa nie polega na braku mieszkań, tylko na tym, że tym, którzy obecnie Tczew zamieszkują, mieszka się tu naprawdę źle - między innymi przez takie decyzje.