Jan Paweł II (fot. tcz.pl)

odbyło się
01
05.2011
Niedziela
Tczew - Uroczystości beatyfikacyjne w Tczewie

Uroczystości beatyfikacyjne w Tczewie

W niedzielę, 1 maja, w dniu beatyfikacji Jana Pawła II, uroczystości związane z tym wydarzeniem w parafii p.w. NMP Matki Kościoła w Tczewie przy ul. Rokickiej.

Uroczystości rozpoczną się mszą św. koncelebrowaną o godz. 11.30. O godz. 12.10 odbędzie się procesja pod pomnik Jana Pawła II, a tuż po niej nabożeństwo przy pomniku.
W programie także występ dzieci z przedszkola "Jarzębinka", przemówienie przedstawiciela władz samorządowych, pieśni religijne w wykonaniu młodzieży oraz odczytanie wspomnień tczewskich parafian o Papieżu - Polaku.

Uroczystość zakończy się ok. godz. 12.50 złożeniem kwiatów pod pomnikiem.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • -5

  stefan_gość

  01.05.2011, 15:04

  nowy 1 maj

  no i mamy kolejne przymusowe swieto 1 maj

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 29 stycznia o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy „Boba Budowniczego” czyli cztery wybrane odcinki ciekawych przygód bohatera bajki.