3moonboys (fot. mat. organizatora)

odbyło się
24
10.2009
Sobota
Tczew - 3moonboys przed tczewską publiką

3moonboys przed tczewską publiką

W najbliższą sobotę, 24 października, w klubie Tromba zagra bydgoska formacja 3moonboys. Start klubu godz.20:00, początek koncertu 21:00. Po koncercie KimeMusicPresenter zaprezentuje najnowsze brzmienia sceny alternatywnej, czyli kolejną odsłonę Let's Dance. Bilety w cenie 10pln do nabycia przed koncertem w klubie.

Zespół 3moonboys powstał w 2003 roku w Bydgoszczy.W roku 2004, po wydaniu debiutanckiego krążka zatytułowanego "3moonboys" i trasie koncertowej, okazało się, że istnieje publiczność zainteresowana muzyką tego rodzaju. Zespół zabrał się do pracy nad kolejnym albumem. Wydana w 2006 roku płyta "Only Music Can Save Us", została ciepło przyjęta przez krytykę i publiczność. Koncerty w Polsce i w Niemczech dawały powody do optymizmu i dopingowały do dalszej pracy. Obecnie 3moonboys wydał nową płytę pod tytułem "16". Od poprzednich wydawnictw "16" różni się znacznie, nie tylko pod względem muzycznym. O charakterze albumu decydują trzy ściśle ze sobą połączone elementy: muzyka, słowo i obraz. Na uwydatnieniu nierozerwalnego związku tych płaszczyzn zbudowany został najnowszy materiał. 3Moonboys tworzą: Miłosz Runge - klawisze, Piotr Michalski - bas, Wojtek Kotwicki - gitara, wokal, Marcin Karnowski - perkusja, teksty.

www.3moonboys.com
www.klubtromba.pl
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 12 lutego o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy „Boba Budowniczego” czyli cztery wybrane odcinki ciekawych przygód bohatera bajki.