Unia Europejska (fot. archiwum)

odbyło się
25
01.2010
Poniedziałek
Tczew - Czym byłaby Unia bez Polski?

Czym byłaby Unia bez Polski?

W poniedziałek, 25 stycznia, w ZSE o godz. 13.00 odbędzie się debata w ramach V Ogólnopolskiego Konkursu o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg".

Celem konkursu jest propagowanie idei Zjednoczonej Europy wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na terenie RP. Spotkanie poniedziałkowe jest kolejnym etapem regionalnym. Zadaniem młodzieży ZSE jest zorganizowanie i nagranie na nośniku cyfrowym debaty pt. "Czym byłaby Unia Europejska bez Polski". Uczestnikami i prowadzącymi debatę są uczniowie szkoły. Zaproszeni goście: przedstawiciele administracji rządowej , samorządowej , sfery życia publicznego, przedsiębiorcy, naukowcy, eksperci etc. pełnią rolę aktywnych uczestników debaty , komentując niektóre wydarzenia lub wysuwając własne spostrzeżenia oparte na własnej wiedzy i doświadczeniu.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • -3

  C>K>M_gość

  23.01.2010, 16:41

  Wyznaję wartości europejskie.

  Jestem europejczykiem, wyznaję wartości europejskie. Jedną z największych wartości europejskich, kultywowanych przez lata jest to, że Europa NIGDY nie była ZJEDNOCZONA.:) A sam konkurs kojarzy się niestety z festiwalem piosenki radzieckiej.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Spektakl "Dziwne materii pomieszanie"

Spektakl "Dziwne materii pomieszanie"

Tczewskie Towarzystwo Kulturalne BRAMA zaprasza mieszkańców Tczewa (w ramach cyklu OGRODY SZTUK, który TTK Brama organizuje od 15 lat) dnia 24 marca 2017r. , o godz. 17. 00 do Gimnazjum Nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, w Tczewie, ul. Czyżykowska...

Komentarz dnia