Unia Europejska (fot. archiwum)

odbyło się
25
01.2010
Poniedziałek
Tczew - Czym byłaby Unia bez Polski?

Czym byłaby Unia bez Polski?

W poniedziałek, 25 stycznia, w ZSE o godz. 13.00 odbędzie się debata w ramach V Ogólnopolskiego Konkursu o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg".

Celem konkursu jest propagowanie idei Zjednoczonej Europy wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na terenie RP. Spotkanie poniedziałkowe jest kolejnym etapem regionalnym. Zadaniem młodzieży ZSE jest zorganizowanie i nagranie na nośniku cyfrowym debaty pt. "Czym byłaby Unia Europejska bez Polski". Uczestnikami i prowadzącymi debatę są uczniowie szkoły. Zaproszeni goście: przedstawiciele administracji rządowej , samorządowej , sfery życia publicznego, przedsiębiorcy, naukowcy, eksperci etc. pełnią rolę aktywnych uczestników debaty , komentując niektóre wydarzenia lub wysuwając własne spostrzeżenia oparte na własnej wiedzy i doświadczeniu.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • -3

  C>K>M_gość

  23.01.2010, 16:41

  Wyznaję wartości europejskie.

  Jestem europejczykiem, wyznaję wartości europejskie. Jedną z największych wartości europejskich, kultywowanych przez lata jest to, że Europa NIGDY nie była ZJEDNOCZONA.:) A sam konkurs kojarzy się niestety z festiwalem piosenki radzieckiej.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Promocja książki „Archeologiczne zabytki Pomorza. Województwo pomorskie w tczewskiej książnicy”

Promocja książki „Archeologiczne zabytki Pomorza. Województwo pomorskie w tczewskiej książnicy”

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na promocję książki pt. „Archeologiczne zabytki Pomorza. Województwo pomorskie” autorstwa Jarosława Ellwarta i Piotra Kalki, która odbędzie się w dniu 24 marca (piątek) o godz. 17. 30...