odbyło się
11
08.2011
Czwartek
Tczew - Wystawa modelarstwa szkutniczego i okrętowego KOGA

Wystawa modelarstwa szkutniczego i okrętowego KOGA

Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły "Fabryka Sztuk" serdecznie zaprasza w dniach 11 - 21.08.2011 na wystawę modelarstwa szkutniczego i okrętowego KOGA.

Nasi goście będą mogli oglądać arcydzieła sztuki modelarskiej. Zobaczymy nie tylko majestatyczne żaglowce opływające świat przed wiekami, ale także współczesne jednostki. Każdy, z prezentowanych modeli, to wierne i pełne nawet najdrobniejszych detali odwzorowanie oryginalnego okrętu. Wystawianym modelom będą towarzyszyły nastrojowe grafiki i akwarele autorstwa Krystyny Pokrzwnickiej i Jerzego Tatarczuka.

Na uroczysty finisaż zapraszamy w sobotę 20 sierpnia o godz. 14.00, po którym w Parku Miejskim odbędzie się pokaz modeli pływających. Tegoroczna wystawa, która jest częścią V Ogólnopolskiego Zjazdu Modelarzy KOGA, to także możliwość poznania sztuki modelarskiej od praktycznej strony - przeprowadzone zostaną warsztaty, których uczestnicy poznają tajniki tej pięknej i nietuzinkowej pasji.

Wystawa eksponowana będzie na parterze głównego budynku Centrum Wystawienniczo - Regionalnego Dolnej Wisły w Tczewie przy ul. 30 Stycznia 4.
Wstęp Wolny !
Serdecznie zapraszamy!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Sobotnie bieganie w ramach parkrun

Sobotnie bieganie w ramach parkrun

Największa światowa inicjatywa biegowa gości również w Tczewie - sobotnie bieganie w ramach parkrun* [Bulwar nad Wisłą przy ulicy Jana z Kolna w Tczewie] - trasa wyznaczona jest z Bulwaru nad Wisłą w stronę Strugi Subkowskiej i z powrotem