odbyło się
10
09.2009
Czwartek
Tczew - Obiektyw coolturalny - konkurs fotograficzny

Obiektyw coolturalny - konkurs fotograficzny

Grupa COOLTURALNI zaprasza młodzież do 25 roku życia, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym - "Obiektyw Coolturalny". Zachęcamy wszystkich fotografujących amatorsko, wszystkich, których pasją jest ujmowanie rzeczywistości w obiektywie aparatu! Tematem naszego konkursu jest wizja szeroko pojętej kultury w Tczewie (mamy na celu popularyzowanie walorów kultury w naszym mieście)- kultura, miejsce kulturalne, wydarzenie kulturalne w Tczewie.

Zdjęcia będą prezentowane na wystawie, która odbędzie się 14 września 2009 r. w Centrum Kultury i Sztuki, a autorzy najciekawszych ujęć zostaną nagrodzeni!Ekspozycja Konkursowa będzie trwała od 14 - 30.09.2009 r.

Prace należy dostarczyć do 10 września 2009 r. do Centrum Kultury i Sztuki ul. Wyszyńskiego 10.

Konkurs organizowany jest w ramach Projektu "Jazzowe inspiracje. Taniec. Film. Muzyka.", dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie VI" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
 
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Spektakl teatralny "Jaś i Małgosia" Teatr Barnaby w SDK

Spektakl teatralny "Jaś i Małgosia" Teatr Barnaby w SDK

Spółdzielczy Dom Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny pt. "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Teatru Barnaby. Termin: 22. 03. 2017 -środa , godz. 17:30 Miejsce: SDK ul. Żwirki 49 Bilety w cenie 5zł do nabycia w SDK, informacje tel....