odbyło się
22
11.2011
Wtorek
Tczew - Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży

Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży

Interesujesz się sprawami Tczewa? Chcesz mieć wpływ na przyszłość miasta? Masz ciekawe pomysły, które chciałbyś przedyskutować z innymi? Weź udział w Sejmiku Młodzieżowym, który 22. listopada odbędzie się w naszym mieście.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają młodych ludzi z całego Tczewa do udziału w adresowanym do nich sejmiku, który odbędzie się już 22. listopada (wtorek) w sali konferencyjnej Fabryki Sztuk (Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie). Rozpoczęcie o godz. 17.00.

- Podczas sejmiku dowiesz się m.in. po co tworzone są dokumenty planistyczne oraz jaka jest ich praktyczna przydatność. Będziesz mógł zabrać głos w dyskusji oraz zadawać pytania podczas spotkań przy stolikach w tematach zagospodarowanie przestrzeni miejskiej pod kątem spędzania wolnego czasu młodych ludzi, zrównoważony transport, "Tczew dla rowerów", poprawa wykorzystania istniejącej struktury do działań młodzieżowych, rozwój przedsiębiorczości, ochrona środowiska i edukacja ekologiczna, wspieranie inicjatyw młodzieżowych - wsparcie finansowe, doradztwo oraz działania kulturalne i sportowe - wyliczają organizatorzy.

Planowane spotkanie jest kolejnym działaniem w celu zaangażowania społeczności lokalnych i włączania ich we współdecydowanie o sprawach publicznych w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu "Decydujmy Razem", w którym bierze udział Gmina Miejska Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

 • +1

  jack_gość

  21.11.2011, 17:07

  ....

  miasto skurczy sie z 60 tys do 50 tys ludzi taka moja prognoza

  Odpowiedz
  IP: 83.7.xx8.xx5 
 • +1

  lilia_gość

  22.11.2011, 20:49

  sejmik

  Szkoda, że frekwencja taka słaba bo spotkanie fajne. Podobała mi sie forma pogadanki i nawet nie wiedziałam, że młodzież ma tyle możliwości jezęli chodzi o zaangażowanie się w działania lokalne. Mam nadzieje, że następnym razem nie damy Ciała.

  Odpowiedz
  IP: 188.33.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.