ping pong (fot. archiwum)

odbyło się
03
03.2010
Środa
Tczew - Integracja poprzez tenis stołowy

Integracja poprzez tenis stołowy

W środę, 3 marca, w Gimnazjum w Dąbrówce odbędzie się kolejna edycja Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych dla pensjonariuszy i wychowanków instytucji opieki społecznej na terenie województwa pomorskiego.

Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych to inicjatywa mająca na celu upowszechnianie sportu i rekreacji w środowisku niepełnosprawnych mieszkańców województwa pomorskiego poprzez dyscyplinę, jaką jest tenis stołowy. Niepełnosprawni mieszkańcy Pomorza uczestniczą w tej lidze od 10 lat. Pokazuje ona, że tenis stołowy jest dyscypliną, w której osoby niepełnosprawne potrafią odnosić sukcesy i na równi rywalizować z osobami sprawnymi. W lidze, która ma charakter integracyjny, oprócz niepełnosprawnych sportowców z Pomorza, regularnie biorą udział członkowie Klubów Sportowych "UKS Tenisista" z Rudna, "Relaks" z Ryjewa oraz "UKS Skoczek" z Sopotu. Turniej objął swym patronatem marszałek województwa pomorskiego.

Początek imprezy o godzinie 9.00
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Spotkania z bałwankiem

Spotkania z bałwankiem

Jak wygląda życie pingwinów, czym się odżywiają i kto opiekuje się małymi pisklętami - na te i inne pytania odpowiemy podczas „Spotkania z Bałwankiem”, które odbędzie się 17 stycznia o godz. 14. 00 w Fabryce Sztuk przy ul. 30...

Komentarz dnia