ping pong (fot. archiwum)

odbyło się
03
03.2010
Środa
Tczew - Integracja poprzez tenis stołowy

Integracja poprzez tenis stołowy

W środę, 3 marca, w Gimnazjum w Dąbrówce odbędzie się kolejna edycja Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych dla pensjonariuszy i wychowanków instytucji opieki społecznej na terenie województwa pomorskiego.

Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych to inicjatywa mająca na celu upowszechnianie sportu i rekreacji w środowisku niepełnosprawnych mieszkańców województwa pomorskiego poprzez dyscyplinę, jaką jest tenis stołowy. Niepełnosprawni mieszkańcy Pomorza uczestniczą w tej lidze od 10 lat. Pokazuje ona, że tenis stołowy jest dyscypliną, w której osoby niepełnosprawne potrafią odnosić sukcesy i na równi rywalizować z osobami sprawnymi. W lidze, która ma charakter integracyjny, oprócz niepełnosprawnych sportowców z Pomorza, regularnie biorą udział członkowie Klubów Sportowych "UKS Tenisista" z Rudna, "Relaks" z Ryjewa oraz "UKS Skoczek" z Sopotu. Turniej objął swym patronatem marszałek województwa pomorskiego.

Początek imprezy o godzinie 9.00
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Piotr Bolc - Dzień Mężczyzny z tczewską powieścią kryminalną

Piotr Bolc - Dzień Mężczyzny z tczewską powieścią kryminalną

Szukasz pomysłu jak spędzić Dzień Mężczyzny? Najlepiej spędzić go przy dobrym kryminale! Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie oraz gdańskie wydawnictwo Oficynka zapraszają na spotkanie autorskie. KIEDY: 10. 03. 2017...