ping pong (fot. archiwum)

odbyło się
03
03.2010
Środa
Tczew - Integracja poprzez tenis stołowy

Integracja poprzez tenis stołowy

W środę, 3 marca, w Gimnazjum w Dąbrówce odbędzie się kolejna edycja Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych dla pensjonariuszy i wychowanków instytucji opieki społecznej na terenie województwa pomorskiego.

Pomorska Liga Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych to inicjatywa mająca na celu upowszechnianie sportu i rekreacji w środowisku niepełnosprawnych mieszkańców województwa pomorskiego poprzez dyscyplinę, jaką jest tenis stołowy. Niepełnosprawni mieszkańcy Pomorza uczestniczą w tej lidze od 10 lat. Pokazuje ona, że tenis stołowy jest dyscypliną, w której osoby niepełnosprawne potrafią odnosić sukcesy i na równi rywalizować z osobami sprawnymi. W lidze, która ma charakter integracyjny, oprócz niepełnosprawnych sportowców z Pomorza, regularnie biorą udział członkowie Klubów Sportowych "UKS Tenisista" z Rudna, "Relaks" z Ryjewa oraz "UKS Skoczek" z Sopotu. Turniej objął swym patronatem marszałek województwa pomorskiego.

Początek imprezy o godzinie 9.00
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Planujesz kupno działki, mieszkania bądź domu? Czy stać Cię na zły wybór? Kryteria jakie stosujemy powszechnie przy wyborze nowej lokalizacji dla naszego stałego pobytu mogą okazać się nie zawsze wystarczające dla zapewnienia nam zdrowia i...