Gniewinki już na nami

Gniewinki (fot. mat. prasowe)
Gniewinki już na nami

zobacz galerię zdjęć: 3
W sobotę, 29 czerwca, odbyły się po raz kolejny wyjątkowe atrakcje i koncerty na gniewskiej starówce. W ramach tegorocznych GNIEWINEK na scenie wystąpili: Skolim, Daria Marx, Żuki, Woners i Czelo. Każdy z nich dostarczył nam niezapomnianych chwil i świetnej rozrywki. Koncertom towarzyszyła cudowna, niezapomniana atmosfera.

Wydarzenie rozpoczęło się premierowym występem dzieci i młodzieży z piosenką "Opanuj Gniew". Tradycyjnie wszystkich zebranych przywitał Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki. Na scenie pojawili się także senator Ryszard Świlski. Odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Pomorskie dla seniora". W kategorii "Pracodawca Przyjazny Seniorom" wyróżnienie otrzymał Dom Pomocy Społecznej w Gniewie. Natomiast w kategorii "Przyjaciel / Przyjaciółka Seniorów" nagrodę wręczono Pani Halinie Kaczmarek.
Jako pierwszy na scenie wystąpił lokalny artysta - Czelo. Zaprezentował swoje autorskie utwory a także covery popularnych hitów. Po godzinie 17:00 odbył się koncert zespół "Żuki". Formacja wykonała słynne utwory takich zespołów jak Queen, The Beatles czy Scorpions. Tuż po nich swoje umiejętności taneczne zaprezentowały uczestniczki zajęć tanecznych w CKiBP.

O godzinie 19:00 dla gniewskiej publiczności zaśpiewał Skolim wraz z zespołem. Artysta na swój występ przyciągnął tłumy publiczności oraz poruszył cały Gniew do wspólnej zabawy. Na scenie wykonał własne, najpopularniejsze piosenki, takie jak "Wyglądasz idealnie" czy "Temperatura". Tuż po nim dla publiczności zaśpiewał WonerS.
Przed 21:00 odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Wygraj rower". W rywalizacji najlepsi okazali się Michalina Wróbel, Agata Orzendowska oraz Weronika Myszkowska. Sponsorami nagród w konkursie byli Inwest-Kom Sp. z o.o., Dak-Bud oraz Hotel Zamek Gniew. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział w zabawie.

Na zakończenie GNIEWINEK 2024 z energicznym występem zaprezentowała się Daria Marx z zespołem. Artystka wykonała swoje najpopularniejsze utwory, m.in. "Paranoia" i "Feelings".

Tego dnia nie zabrakło również niezapomnianych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przygotowano dla nich malowanie twarzy oraz wyjątkowe balony, które są wspaniałą pamiątką z gniewskiego wydarzenia. Najmłodsi mieli okazję również skorzystać z dmuchanców. Przygotowana została też bogata oferta strefy gastronomicznej.
Organizatorzy serdeczne podziękowania kierują do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, a byli to Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki, Rada Miasta, spółka Inwest-Kom w Gniewie, gminne OSP oraz gniewscy policjanci, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie, Dak-Bud Gniew, Hotel Zamek Gniew, występujący artyści, Piotr Schulz, Ewa Wentowska, hansSOUND, firma ochroniarska Wena, wystawcy oraz wolontariusze.

Do zobaczenia za rok.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +4

  on_gość

  04.07.2024, 07:29

  ty to jo

  na nami? Nie znam. Noemi to tak. Ach przeciez sa wakacje i redaktorkom nie chce sie mylsev=c i czytac co pisza... Standard tcz.pl utrzymany.

  Odpowiedz
  IP: 178.19.xx7.xx2 
 • +4

  Stach_gość_gość_gość

  04.07.2024, 07:37

  świetnie

  Redaktorki teraz jęczą bo Tfusk im pyszczki zamyka, a i dobrze. Może pizzę przy urnie?

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx2.xxx 
 • +2

  Bax_gość

  04.07.2024, 07:41

  Na

  Na,na,na,..... nanana........

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx2 
 • gość_gość_gość_gość

  04.07.2024, 10:58

  gniewinki

  Tym razem trzeba podziękować organizatorem z Domu Kultury w Gniewie. Był porządek na ulicach w centrum miasta. Wjechały nieliczne samochody z poza Gniewa ale podporządkowali się przepisom ruchu drogowego. Gorzej bywa z mieszkańcami . Ogólnie organizacja dobra. Na Placu Grunwaldzkim porządek, ekscesów nie było. Pograli, pośpiewali a czy komuś to odpowiadało? to już inna sprawa. Jeden woli córkę, a inny teściową.

  Odpowiedz
  IP: 37.31.xx8.xx9 
 • TPAG_TPAG_gość

  04.07.2024, 12:57

  TPAG

  Niezła bidka była na parkingu nie daleko rossmanna.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.