Zmieniała peruki, ale policjanci nie dali się oszukać

(fot. KPP Tczew)
Zmieniała peruki, ale policjanci nie dali się oszukać
Dzięki szeroko zakrojonym działaniom policjantów z wydziału kryminalnego tczewskiej jednostki Policji, 23-latka usłyszała łącznie 5 zarzutów kradzieży na terenie Tczewa i Trójmiasta. Łupem złodziejki padały głównie perfumy i kremy pielęgnacyjne, a poszkodowani oszacowali straty na 15 tysięcy złotych. Kobieta zmieniała tożsamość, zakładając peruki, jednak dzięki pracy kryminalnych nie uniknie odpowiedzialności. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

W czerwcu tczewscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w drogerii na terenie Tczewa. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Dzięki intensywnej pracy policjantów i analizie zgromadzonych dowodów kryminalni ustalili tożsamość i miejsce pobytu podejrzanej. Wczoraj operacyjni zatrzymali i przewieźli do jednostki Policji wytypowaną 23-latkę.

- Szybko ustalono, że tczewska drogeria to nie jedyne miejsce, gdzie działała złodziejka. Dzięki szeroko zakrojonym działaniom kryminalnych odkryto, że 23-latka okradała również drogerie w Trójmieście, przy czym za każdym razem zmieniała tożsamość, przebierając się i zakładając peruki, aby uniknąć rozpoznania. Łupem 23-latki padały głównie drogie perfumy i kremy pielęgnacyjne, a poszkodowani oszacowali straty na 15 tysięcy złotych. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg, rzeczniczka KPP Tczew.


Jak ustalili policjanci, kobieta działała w okresie od 11 do 25 czerwca. Śledczy przedstawił jej 5 zarzutów kradzieży, a za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  Gość_gość

  03.07.2024, 14:24

  Czyżby dziucha?????

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx0 
 • G_gość

  03.07.2024, 19:56

  Niucha

  A kto to jest

  Cytuj
  IP: 37.47.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.