XXV Konkurs KGW Powiatu Tczewskiego

(fot. gmina-tczew.pl)
XXV Konkurs KGW Powiatu Tczewskiego
29 czerwca w Pelplinie odbył się XXV Konkurs Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego. W rywalizacji uczestniczyło 5 kół, w tym reprezentujące naszą gminę Tczew KGW Śliwiny. Panie rywalizowały w pięciu konkurencjach: przygotowanie deseru, prezentacja tablicy "Tym żyło nasze koło", wykonanie piosenki "W naszej gminie i powiecie", ubijanie białka oraz wbijanie gwoździa. Poziom był niezwykle wysoki, a atmosfera pełna życzliwości i pyszności.

Zwycięzcą konkursu zostało KGW Śliwiny!

II miejsce: KGW Rzeżęcin

III miejsce: KGW Brzuśce


Wyróżnienia: KGW Kolonia Ostrowicka i KGW Gręblin

Podczas wydarzenia obecna była Skarbnik Gminy Tczew, która wręczyła w imieniu Wójt Gminy Tczew Krzysztofa Augustyniaka podziękowania i bon ufundowany przez Gminę Tczew dla KGW Śliwiny.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za ich zaangażowanie!

A już niebawem Panie będą reprezentowały zarówno Gminę Tczew jak i cały powiat tczewski w etapie wojewódzkim. Już dziś trzymamy kciuki!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia: https://www.facebook.com/ugtczew/posts/pfbid02KRTVCyn2jE7waz7s9qLgLZ7WSHU4BibpKNRGQEmprxxam

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Mąż wrednej baby _gość

    05.07.2024, 19:22

    Sporą bezwładność macie. Skąd ten poślizg?

    Odpowiedz
    IP: 46.112.xxx.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.