Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

(fot. mat. prasowe)
Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej
W dniu 23 kwietnia br. w Subkowach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Piłce Nożnej w kategorii Igrzysk Dzieci. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z ZS Subkowy. W zawodach prawo startu mieli uczennice, uczniowie szkół podstawowych urodzonych w latach 2011 i młodsi.

Do rywalizacji w kat. dziewcząt przystąpiły 2 zespoły. Drużyny damskie reprezentowały następujące placówki: SP Małe Walichnowy oraz SSP Nr 2 Tczew, natomiast w kat. chłopców zgłosiły się 3 zespoły: ZS Subkowy, SP Nr 2 Pelplin oraz ZS Opalenie. Drużyna składała się z 12 zawodników - 6 na boisku oraz 6 rezerwowych.

Finalnie I miejsce w kat. dziewcząt trafiło do SP Małe Walichnowy, natomiast w przypadku chłopców zwyciężyło SP Nr 2 Pelplin. Zwycięskie reprezentacje będą reprezentowały Powiat Tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepsze drużyny uhonorowano pucharami ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

Kat. dziewcząt
1. SSP Nr 2 Tczew vs SP Małe Walichnowy 0:1
Kolejność końcowa:
Kat. dziewcząt
1 miejsce SP Małe Walichnowy
Skład drużyny: Oliwia Bańczak, Maria Borycka, Zuzanna Grabalska, Alicja Kamrowska, Rozalia Kamrowska, Magdalena Krzyżyńska, Magdalena Reda, Zofia Szarmach, Kinga Tomczyńska
Nauczyciel W-F/Trener: Krzysztof Rychlewski
2 miejsce SSP Nr 2 Tczew
Kat. chłopców
1. SP Nr 2 Pelplin vs ZS Subkowy 2:0
2. ZS Opalenie vs SP Nr 2 Pelplin 4:5
3. ZS Subkowy vs ZS Opalenie 5:2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 miejsce SP Nr 2 Pelplin
Skład drużyny: Alan Aszyk, Fabian Cwajda, Filip Jędrzejewski, Igor Półtorak, Julian Seroka, Marcel Torłop, Aleks Wohlfahrt, Igor Wohlfahrt,
Nauczyciel W-F/Trener: Mirosław Nowacki
2 miejsce ZS Subkowy
3 miejsce ZS Opalenie
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.


Drukuj
Prześlij dalej