Arkadia III Tczew remisuje z drużyną SKB Mrągowo 3:3

(fot. mat. prasowe)
Arkadia III Tczew remisuje z drużyną SKB Mrągowo 3:3
W minioną sobotę 22 czerwca odbyła się 6 kolejka II Polskiej Ligi Bilardowej. Arkadia III Tczew podejmowała na własnych stołach bilardzistów z województwa warmińsko-mazurskiego drużynę SKB Mrągowo.

W pierwszym meczu Paweł Guziński w odmianę 10bil ekspresowo pokonał swojego przeciwnika 8:1. W 8 bil junior tczewskiej Arkadii Jakub Raduński nie zdołał pokonać Igora Ziewca i przegrał 2:8. W rywalizacji deblowej para Arkadii Mateusz Grzębski / Jakub Śliżewski okazała się lepsza od pary gości Grzegorz Ulewicz / Piotr Siestrzykowski.
W rewanżu mieliśmy podobny przebieg. W odmianę 10 bil Mateusz Grzębski pokonał Grzegorza Ulewicza, w odmianę 8 bil reprezentant gości Igor Ziewiec pokonał jedyną bilardzistkę w składzie tczewskiego zespołu Paulinę Rutkowską i znów o wszystkim decydował pojedynek deblowy. Tym razem lepsi okazali się goście, para Łukasz Drożdż / Piotr Siestrzykowski zwyciężyła parę gospodarzy Piotr Guziński / Aleksander Oszmana i obie drużyny podzieliły się punktami.

Skład Arkadii III Tczew: Paulina Rutkowska, Mateusz Grzębski, Jakub Śliżewski, Aleksander Oszmana, Jakub Raduński i kapitan Paweł Guziński.
W ligowej tabeli Arkadia III Tczew zajmuję 3 miejsce. Następna kolejka odbędzie się po wakacjach 14 września. Arkadia zagra w delegacji z drużyną Green Club II Gdańsk.


Drukuj
Prześlij dalej