Zmienia się infrastruktura rowerowa - angażują się też lokalni przedsiębiorcy

Każdego roku na ulicach Tczewa przybywa osób, które przekonują, że rowerem szybciej, zdrowiej i przyjemniej. Z roku na rok poprawia się również infrastruktura dostępna dla miłośników jednośladów. Mowa nie tylko o kolejnych kilometrach dróg rowerowych, ale także o małej infrastrukturze przyjaznej użytkownikom dwóch kółek - ostatnio przy tczewskim starostwie pojawiły się zadaszone wiaty rowerowe - prezent od tutejszego ratusza. Niewykluczone, że wkrótce w Tczewie pojawi się więcej drobnych niespodzianek dla rowerzystów. W ramach akcji „Przedsiębiorco! Postaw stojak”, Urząd Miejski w Tczewie zwrócił się z prośbą i rekomendacją do wielu podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego miasta, o zainstalowania solidnych stojaków rowerowych. Są już pierwsze efekty tej akcji. Infrastruktura rowerowa w Tczewie sukcesywnie się polepsza - mamy już około 20 kilometrów dróg rowerowych. W Tczewie stoi około 279 prawidłowych "u" kształtnych stojaków.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9840 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 712 260 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +4

  czytelnik_gość

  23.03.2017, 11:32

  Drugi artykuł i znowu błędy. Dosłownie pierwszy wyraz... "Każdy roku na ulicach Tczewa przybywa osób, które przekonują, " Każdego roku... - chyba miało być....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx7 
 • pf_gość_gość

  23.03.2017, 16:53

  pszestan zaszekać pżecierz jezt dozkonalę napisane

  Odpowiedz
  IP: 80.203.xx1.xx1 
 • +3

  ka_gość_gość

  24.03.2017, 06:23

  Wolałbym, żeby w pierwszej kolejności uczyli rowerzystów przepisów ruchu drogowego. Byłoby bezpieczniej.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx8.xx8 
 • gość_gość

  27.04.2017, 15:13

  A pieszych nauczyć spacerowania chodnikami, a nie ścieżkami dla rowerów, taksówkarzy (głównie, ale nie tylko) też douczmy przepisów ruchu drogowego, bo osobiście połowie zabrał bym prawo jazdy. Każdy ma jakieś braki, ale nie zwalajmy całej winy na rowerzystów, i nie uważajmy się za PANÓW na drodze i że wszystko robimy naj-.

  Cytuj
  IP: 188.146.xx9.xx7 
 • -1

  RomanTczew

  24.03.2017, 12:44

  Robike popiera

  Popieram wszelkie działania pro rowerowe w Naszym Tczewie, ponieważ kondycja i stan zdrowia u wielu osób jest w fatalnym stanie, dlatego promowanie zdrowego środka komunikacji jakim jest rower jest jak najbardziej słuszne.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.