Tczewska Grupa Kolarska zaprasza na przejazd

Tczewianie przesiedli się na rowery (fot. tcz.pl)

odbyło się
05
03.2011
Sobota
Tczew - Tczewska Grupa Kolarska zaprasza na przejazd
W sobotę, 5. marca, odbędzie się impreza prorowerowa. Tczewska Grupa Kolarska obchodzi rok swojej oficjalnej działalności.

Z tego powodu cykliści zapraszają na przejazd w okolicach Tczewa. Trasa i jej długość będzie znana wkrótce, gdy będzie znana orientacyjna prognoza pogody i warunki panujące. Zbiórka odbędzie się o godzinie 10:00 pod Urzędem Miejskim.

Kontakt 513029203

Od członków grupy słów kilka


Tczewska Grupa Kolarska zaprasza do swoich szeregów wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem działań rowerowych w Tczewie. Nasza grupa otwarta jest na wszystkich, którzy jeżdżą na rowerach - do pracy, do szkoły, na zakupy, rekreacyjnie, dla zdrowia... bo tak im się podoba. Zapraszamy na spotkanie klubowe w każdy piątek o godzinie 18:30 w CWRDW w sali gastronomicznej. Jesteśmy grupą znajomych, którzy dzielą się pasją, trenują cały rok! , jeżdżą na maratony i wyścigi. Nie zostajemy w zakresie sportu, dlatego chcemy wspólnie z mieszkańcami planować działania rowerowe w Tczewie, integrować środowisko tczewskich cyklistów i cyklistek.

Dołącz do nas! Niech dzięki nam Tczew staje się miastem jeszcze bardziej przyjaznym rowerzystom. Zachęcamy do odwiedzenia strony, zapoznania się z naszymi działaniami www.grupakolarska.pl
Drukuj
Prześlij dalej