Lokalni animatorzy zapraszają na spotkanie

Spotkanie z animatorami (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
24
11.2009
Wtorek
Tczew - Lokalni animatorzy zapraszają na spotkanie
Masz pomysł na zmiany w Tczewie, a nie wiesz jak się do tego zabrać ? Nie czekaj bezczynnie! Przyjdź na spotkanie z ANIMATORAMI LOKALNYMI, które odbędzie się 24 listopada o godz. 19:00 w Alternatywnym Centrum Kultury "Zebra" przy ul. Kościelnej 6-7.

Celem spotkania jest pobudzenie inicjatyw społeczno - kulturalnych. Masz jakiś pomysł, a nie wiesz jak zdobyć na to fundusze, potrzebujesz pomocy - nawet w najdrobniejszych sprawach , przyjdź i podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat środowiska, w którym żyjesz. Zapraszamy wszystkie osoby aktywne, które dostrzegają problemy w swoim otoczeniu i mają pomysł na zmianę. Mogą to być grupy formalne, nieformalne, a także osoby indywidualne.

Animatorzy Lokalni zostali powołani z projektu "Trzy filary - Bank Partnerów Lokalnych”,który realizuje Starostwo Powiatowe w Tczewie. Animatorzy to osoby, które współpracując bezpośrednio z mieszkańcami pomagają im w rozwiązywaniu problemów i dokonywaniu zmian we własnym otoczeniu. Animator spełnia rolę doradcy i pomocnika, którego zadaniem jest dotarcie do grup i osób aktywnych i ich wsparcie, aby osiągnąć wspólny cel - poprawę jakości życia w mieście.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w partnerstwie z Powiatem Tczewskim i Bankiem spółdzielczym w Tczewie.

Więcej info na stronach: www.fundusze.powiat.tczew.pl oraz www.fundacjapokolenia.pl/pl/index.php?tab=trzyfilary

Kontakt: karolina-kozera@wp.pl lub lukaszbrzadkowski@wp.pl

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukuj
Prześlij dalej