Nadwiślańskie śmieci

Tczew - Nadwiślańskie śmieci

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Miejsce: koniec kanału Młyńskiego(ujście do Wisły, obok Korala). Zima odsłania różne ciekawostki... Czy one spłyną do morza, czy zostaną do przyszłej zimy? Oto jest pytanie konkursowe... nagrodą jest piłka nożna... do wyłowienia!
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +10

  zet48

  17.03.2010, 21:31

  EKOLOGIA

  Jeśli w ten sposób będziemy dbać o naturę to niedługo cierniki pływające w Kanale Młyńskim "dostaną rąk, nóg i zaczną mówić w obcym języku". Musimy zacząć dbać o ekologie nim będzie za późno !!!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  zdechła rybka_gość

  17.03.2010, 21:38

  Jaki pan taki kram

  Co tu się dziwić, w całej europie wschodniej taki widok to codzienność. Polacy jako lud zgwałcony przez wielu najeźdźców i nie posiadający świadomości, że to co dookoła nich jest największym dobrem, od zawsze albo z lenistwa albo z głupoty i chęci zysku robili wokół siebie syf. Nie mówię tu o wszystkich ale wielu wykazuje takie cechy, które nakazują trzymanie ich za mordę. Dlatego taki widok to już codzienność w tym śmiesznym kraju. Ale taką mamy już rzeczywistość, że nawet pączka dają Ci w plastykowej torbie. Pączka zjadasz a torebka frunie sobie gdzieś tam by przemierzać naszą ojczyznę przez najbliższe 500 lat...

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx5.xx7 
 • +3

  hehehe

  18.03.2010, 09:18

  :)

  poznaję , to piłka którą wykopnął Ebi na boisku w Toruniu :)))

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  hehehe

  18.03.2010, 09:18

  :)

  tylko ta piłka do halówki coś podejrzanie wygląda :)))

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • remoo_gość

  18.03.2010, 09:53

  Tylko nadwiślańskie?

  Jak zwykle topniejący śnieg odsłonił to, co dotychczas przez dwa miesiące było pod nim ukryte. Wszelkiej maści śmieci można znaleźć w każdym zakątku naszego miasta i nie trzeba się specjalnie naszukać. O psich odchodach nie wspomnę... Pytanie pierwsze: czy tczewianie to brudasy lubiące mieszkać na śmietniku? Wydaje mi się, że pojemników na odpadki jest w naszym mieście wystarczająca ilość, tylko czasami trzeba zrobić kilka dodatkowych kroków. Lenistwo? Bezmyślność? Nie wiem jak to nazwać. Pytanie drugie: co robi Straż Miejska? Na trawniku stoi tabliczka "Zakaz wyprowadzania psów", obok tabliczki pan z pieskiem. Piesek robi kupę. Obok przejeżdża samochód z dwoma strażnikami, ale akurat w tym momencie patrzą oni w drugą stronę albo podziwiają błękit nieba. Już kilka razy byłem świadkiem takiej sytuacji.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx8.xx2 
 • -8

  pingapinga

  18.03.2010, 14:18

  bo ten co stał z pieskiem, to był ich kumpel, albo jaki radny

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -4

  kika_gość

  18.03.2010, 14:37

  niedobry pomysł z wyłowieniem piłki ,zaproszenie dla dzieci do katastrofy...

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx8.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA