Trzecia seria aukcji dla Arturka!

Tczew - Trzecia seria aukcji dla Arturka!
W niedzielę wieczorem rozpoczęła się już III seria aukcji charytatywnych dla 2-letniego Arturka Rosa. W ofercie jest kilkadziesiąt przedmiotów, przede wszystkim sportowych, bo to z nich był jak dotychczas największy zysk dla Arturka. Akcję zapoczątkowali kibice Lechii Gdańsk z Tczewa.

Do najciekawszych aukcji można zaliczyć oryginalną koszulkę Pumy z Mistrzostw Świata 2002 Jacka Bąka z autografem, oryginalny proporczyk z meczu Lechia - Juventus z 1983 roku, piłkę Pumy z autografami zawodników Lechii Gdańsk, czapkę rybaczkę Adidasa z autografem Jerzego Dudka z Mistrzostw Świata 2002 czy też unikalną koszulkę grupy Ultras Lechia.

- Kusy Junior ma encefalopatię o nieustalonej etiologii pod postacią opóźnienia we wszystkich sferach, co w skrócie oznacza "wiemy, że jest źle, nie wiemy dlaczego" - to słowa Pani Doktor z Akademii Medycznej w Gdańsku. Jedyna szansa to rehabilitacje, a te są niestety kosztowne. - Koszt turnusu oscyluje wokół 5000,00 zł, a jedno spotkanie z rehabilitantem lub konsultacja u lekarza specjalisty to 50-100 zł - zdradził Kusy senior.

Aukcje dla Arturka: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

ZAPRASZAMY!!!
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  ole_gość

  20.03.2012, 13:10

  Brawo!

  O to chodzi! Takie zachowania trzeba doceniać!

  Odpowiedz
  IP: 91.198.xx9.xx7 
 • +1

  Sebastian.Rosa

  21.03.2012, 16:03

  Aukcje sukcesywnie wzbogacane. Zapraszamy

  Aukcje sukcesywnie wzbogacane. Mamy nadzieję, iż oferowane produkty spodobają się i znajdą nabywców. Pamietajcie, że całkowity dochód ze sprzedaży zasili konto Arturka w Fundacji Dzieciom i zostanie przeznaczony na bieżące wydatki związane z rehabilitacją. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za przekazanie bezinteresownie przedmiotów na licytacje. Zapraszamy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.