Targi Pracy w Środowiskowym Hufcu Pracy w Tczewie

Tczew - Targi Pracy w Środowiskowym Hufcu Pracy w Tczewie

zobacz galerię zdjęć: 1
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w tczewskim hufcu zorganizowano cykl imprez z zakresu poradnictwa zawodowego. W dniu 6 października odbyły się zajęcia zatytułowane „Rady na start”. Warsztaty z autoprezentacji dla klas II gimnazjum przeprowadziła wychowawca Małgorzata Pauch.

Kolejny dzień poświęcony był Targom Pracy zorganizowanym przez Środowiskowy Hufiec Pracy w Tczewie i Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie. Uroczystego otwarcia Targów dokonali Komendant ŚHP 11-1 w Tczewie Czesław Różanowski i Dyrektor CEiPM w Gdańsku Krzysztof Weyna. W Targach Pracy uczestniczyło 20 pracodawców, pośredników pracy oraz instytucji szkoleniowych.
Celem imprezy było umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Zainteresowanie przeszło oczekiwania organizatorów, gdyż impreza zgromadziła około 500 osób. Jest to nie koniec pośredniczych działań, ponieważ 9 października br. odbędzie się jeszcze Giełda Pracy przeznaczona dla osób uczących się. Dodatkową atrakcją imprezy było stanowisko pokazowe praktykantów Gospodarstwa Pomocniczego PWK OHP w Gdańsku w zawodzie kucharz., szkolących się ŚHP 11-1 w Tczewie. Młodzież była pod wrażeniem kulinarnych umiejętności kolegów, którzy przygotowali mały pokaz swoich talentów.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Fajnie_gość

  08.10.2009, 18:03

  Ale niektórzy internauci źle opisują to wydarzenie. Na zdjęciach jednak widzę, że jest ok. Pozdrawiam i ciesze się z tej inicjatywy. Oby tak dalej!

  Odpowiedz
  IP:  
 • ana _gość

  10.10.2009, 18:13

  targi pracy

  to była jedna kicha chcieli pokazac ze niby coś się dzije

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx5 
 • AZYLEK_gość

  10.10.2009, 20:31

  ZGODA

  MASZ RACJĘ KOLEŻANKO ZGADZAM SIĘ

  Cytuj
  IP: 88.199.xx1.xx1 
 • azylek_gość

  10.10.2009, 20:30

  szok kicha

  jako osoba bezrobotna szukająca pracy.Udałem się na te śmieszne targi. żadna rewelacja po próbie rozmowy z przedstawicielem firmy zrezygnowałem wcale niebył zainteresowany rozmową,był nawet zdziwiony że posiadam cv. LUDZIE UNAS NIGDY NIEMA PORZĄDNYCH TARGÓW PRACY!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia