Lawety - zagrożenie i bezprawie

Tczew - Lawety - zagrożenie i bezprawie

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałbym zwrócić uwagę na problem lawet zajmujących miejsca parkingowe albo parkujących na trawnikach. Straż Miejska nic z nimi nie robi a one są zagrożeniem dla ludzi. Oto przykład - laweta na Shell. Przewróciła się w jedną stronę i wpadła na chodnik - na szczęście nikogo nie zabiła, gdyby przewróciła się w drugą stronę wpadła by na parking. Dlaczego nikt z tym nie robi. Przecież nie wolno parkować przyczep bez pojazdu na parkingach innych niż wyznaczone dla przyczep. Na trawnikach też nie wolno parkować żadnych pojazdów. A straż miejska przejeżdza kilka razy dziennie koło tego miejsca i nie reaguje. Czy ktoś musi zginąć? Szczególnie że tych straszydeł jest w mieście kilkadziesiąt.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +17

  gość_gość

  11.03.2011, 22:19

  zagrożenie

  SM jest od tego, aby kontrolować psie kupki, ich konsystencję oraz to czy nie wyrzuca się zużytych baterii Do tego dochodzą spalane przeze mnie papierosy, jestem ciekaw, kiedy mnie dorwą? SM to dziwny twór nikomu niepotrzebny, środki na jego finansowanie powinna mieć policja i wtedy byłoby ok. Straszydła są prawie wszędzie, może to się wiąże z jakąś umową (sądzę, że tak ) i nic na to nie poradzisz.

  Odpowiedz
  IP: 188.33.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.