Czy będzie większy śmietnik?

Tczew - Czy będzie większy śmietnik?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Mam pytanie czy na nowo zbudowanej ulicy Podgórnej znajdzie się większy śmietnik od poprzedniego i czy będzie zabudowany bo stary śmietnik to była porażka było dookoła pełno śmieci.

Czy mógłby ktoś z Urzędu Miasta się wypowiedzieć się w tej sprawie?

Od redakcji:

O komentarz poprosiliśmy Małgorzatę Mykowską, rzeczniczkę Urzędu Miasta:


Wyznaczenie miejsca na odpady należy do obowiązków wspólnoty mieszkaniowej, zarządcy lub właściciela nieruchomości. Jeśli takiego miejsca nie posiada, może porozumieć się z inną wspólnotą, aby korzystać z jej terenu czy wiaty śmietnikowej . Inna możliwość to zawarcie umowy z miastem na dzierżawę terenu pod wiatę śmietnikową.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +15

  Nie_gość

  10.09.2020, 17:16

  Nie będzie. Jakby wam tam postawić wiaye wielkości boiska to i tak byłby syf, bo to stare Miasto - PATOLA!!! Po drugie, zaraz zacznie się okres grzewczy i będziecie tymi śmiecmi palić w kozach, więc nie ma sensu poprawiać cokolwiek skoro to problem sezonowy. Pozdrawiam, urząd miejski, dział rewitalizacji SM.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx9 
 • +4

  Gość _gość_gość

  11.09.2020, 17:16

  Na Suchostrzygach dookoła śmietników też jest Syf. Na Jagiełły zawsze stoją jakieś meble, zdemontowane drzwi,stare okna,szafy w częściach,raz stał nawet sedes.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx3 
 • -1

  Sławek EU07_gość

  15.09.2020, 15:48

  odpady wielkogabarytowe

  Tak to jest jak jest brak możliwości transportu do punktu na ul. Rokickiej, a na plecach takich odpadów niestety się nie zaniesie.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx8 
  +2

  do Sławek_gość

  21.09.2020, 14:44

  Wystarczy 1 telefon. Słownie: JEDEN!

  Cytuj
  IP: 84.38.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.