Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - specjaliści czekają

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który przypada w tym roku w dniach 22.02 - 28.02.2021r. Także w Tczewie przewidziano szereg wydarzeń.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie - Wydział Interwencji Kryzysowej informuje o możliwości skorzystania z porad specjalistów bezpłatnie i bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Ze względu na panującą pandemię Covid-19 w tym roku kontakt pozostaje jedynie telefoniczny. Terminy dyżurów telefonicznych specjalistów zamieszczone są na plakacie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -7

  maskarada_gość

  19.02.2021, 07:12

  porady nieporadnych

  To jest nawet już fajne :porada telefoniczna. Od razu widać co to za czuby chcą dawać porady czyli tchórze , mamroty i inne psycho skrzywieni. Ja się czuję pokrzywdzony, bo nie nosze maski i wszyscy na mnie patrzą z zazdrością ,że oddycham czystym powietrzem i się niczego nie boję. Czuję się wybranym , nad człowiekiem , chyba jestem z innej rasy , rasy PANÓW....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.