XVI edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku za nami

(fot. mat. prasowe)
Tczew - XVI edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku za nami
12 kwietnia w sali Centrum Kultury i Sztuki odbyła się już XVI edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku, której tytułem oraz hasłem przewodnim były "Złote czasy polskich seriali". Miss Złotego Wieku została Danuta Neubauer, zaś Misterem - Bronisław Marciniak.

Julita Jakubowska dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie, główny organizator Gali Finałowej, serdecznie powitała seniorów oraz zgromadzonych gości. Podkreśliła, że jest to wydarzenie o istotnym znaczeniu społecznym i kulturalnym, to propagowanie aktywnego, pięknego i radosnego przeżywania jesieni życia. Już 181 uczestników powyżej 60 roku życia wzięło udział w wyborach, odnajdując w sobie potencjał twórczy, siłę i talent.

- Gratuluję odwagi seniorom, którzy zdecydowali się na udział w wyborach, podjęli wyzwanie i trud przygotowań - dodał wiceprezydent Tczewa Adam Urban - Zachęcam do kibicowania, dużych oklasków i życzę udanej zabawy.

W Gali Finałowej wzięło udział jedenaścioro seniorów, 8 pań oraz 3 panów, którzy z dowcipem i radością pokazali na scenie nie tylko swoje zdolności aktorskie, ale także niesamowite poczucie humoru.


Seniorzy wcielili się w rolę znanych i lubianych bohaterów produkcji takich jak: Czterdziestolatek, Alternatywy 4, Wyjście awaryjne, Miś, Sami Swoi, Kogel Mogel.

Podczas narady jury, na scenie zagrał zespół Megaton, zaś podkładem muzycznym zajął się Marian Mocarski, z którym publiczność odśpiewała znane utwory. Podczas wyborów zaprezentował się także zespół taneczny "Wiecznie Młodzi".

Jury w składzie: Julita Jakubowska, Bożena Szczepańska, Jacek Prętki, Sławomir Ciskowski, Ewa Czochór po długiej i burzliwej naradzie wybrało zwycięzców XVI edycji Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku 2019.

Laureatami zostali:

Miss Złotego Wieku 2019 - Danuta Neubauer
Misterem Złotego Wieku 2019 - Bronisław Marciniak


Miss efektów specjalnych - Zdzisława Kopowska

Miss ekipy filmowej - Gertruda Musalewska

Miss foto - Barbara Kisiel

Mister gry aktorskiej - Bronisław Marciniak


Miss kadru filmowego - Wiesława Pardo

Miss Złotego ekranu - Elżbieta Jurczyńska

Miss pierwszego planu - Elżbieta Błaszkowska

Mister kadru - Leszek Błaszkowski

Miss gry aktorskiej - Danuta Neubauer

Mister seriali - Ryszard Wiśniewski

Miss kamery - Irena Makowska

Wszyscy wyróżnieni otrzymali atrakcyjne nagrody, ufundowane przez: Prezydenta Miasta Tczewa, Starostę Powiatu Tczewskiego, firmy i organizacje tczewskie oraz osoby prywatne.

Patronat Honorowy nad Wyborami objął Prezydent Miasta Tczewa - Mirosław Pobłocki.

Imprezę poprowadzili: Jolanta Jank i Piotr Weintz, którzy w zabawny sposób porwali publiczność do wspólnej zabawy.

Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem, pokazują, że starość może być interesująca, kolorowa i atrakcyjna. Doświadczenia z ubiegłych lat wskazują, że seniorzy są gotowi na wielkie życiowe zmiany, chętnie zaznaczają swoje miejsce w społeczności i promują złoty wiek.

Więcej zdjęć tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  Dumna_gość

  18.04.2019, 08:46

  Brawo

  Gratulacje.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx6 
 • -2

  no elo_gość

  18.04.2019, 09:08

  stanowisko w MOPS

  Kiedy pan Urban przestanie blokować stanowisko w MOPS? Jak mu się kadencja skończy to wróci z urlopu?

  Odpowiedz
  IP: 78.133.xx9.xx0 
 • tede_gość

  18.04.2019, 17:37

  urban

  Gdyby Urban ubrał turban, to ze świni byłby Chomeini.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA