Zbliża się "Marzec na obcasach"

(fot. PUP Tczew)
Zbliża się "Marzec na obcasach"
Coraz bliżej kolejna edycja Marca Na Obcasach! Jak co roku doradcy zawodowi z tczewskiego PUPu przygotowali cykl inspirujących zajęć dla Pań! Do udziału zaproszono również świetnych prelegentów! Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza do zapoznania się z harmonogramem.

Rozwiń swoje umiejętności cyfrowe | 01.03.2024 | 9:00-12:00

To warsztaty dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tczewie z przedziału wiekowego do 30 roku życia. Podczas zajęć uczestniczki poznają poziom swoich kompetencji cyfrowych tj. umiejętność obsługi komputera czy korzystania z Internetu.

Doceń siebie - poznaj swoje kompetencje | 08.03.2024 | 10:00-13:00


To warsztaty dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tczewie. Uczestnicy poznają kompetencje przy użyciu testu NBK. NBK to test służący do badania 18 kompetencji zawodowych. Badanie ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju kariery. Wyniki mogą wskazać w jakich szkoleniach warto wziąć udział. Pozwalają także ocenić postępy, jakich dokonuje osoba badana kształcąc się w określonym zawodzie.

Rekrutacja - pożądane postawy, pytania i odpowiedzi | 11.03.2024 | 10:00-11:00

Warsztaty kierowane do kobiet, które aktywnie szukają pracy lub chcą ją zmienić w najbliższym czasie. Uczestniczki warsztatów dowiedzą się gdzie szukać ogłoszeń o pracę, na co zawracać uwagę czytając ogłoszenia, jak przygotować CV aby uniknąć standardowych błędów, oraz jak przygotować siebie do rozmowy. Zajęcia poprowadzi HR Business Partner, Rekruter, Trener Biznesu - Pani Justyna Jabłońska z Huber+Suhner.

Zmień się na wiosnę | 11.03.2024 | 11:00-13:00

Stylistka osobista, właścicielka marki MiJos. Ubiera kobiety w radość, komfort i pewność siebie. Dobra stylizacja musi odzwierciedlać osobowość, inaczej będzie widać ubranie na nie Ciebie. Jest absolutną fanką szafy kapsułowej. Nie tej rodem z Pinterest, ale tej która będzie integralna z Tobą, twoim stylem życia i potrzebami. Na spotkaniu dowiecie się jak dopasować ubiór stosownie do sytuacji.

Kobiety w służbie mundurowej | 13.03.2024 | 10:00-11:00

O tym jak wygląda praca w służbie mundurowej, okiem kobiety opowiedzą przedstawicielki służb mundurowych. Uczestniczki dowiedzą się jakie są wymagania przed kandydatkami do służby, jak wygląda proces rekrutacji oraz codzienna praca w mundurze. Prelegentkami będą przedstawicielki:

Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim

Wojskowego Centrum Rekrutacji w Malborku

Straży Granicznej w Gdańsku


Komendy Powiatowej Policji w Tczewie

Zagrożenia w sieci - jak nie dać się oszukać | 13.03.2024 | 11:00-12:00

Jakie niebezpieczeństwa czekają na użytkowniczki Internetu, jakie metody oszustw elektronicznych są aktualnie najbardziej dokuczliwe oraz o podstawach samoobrony opowie specjalista z tczewskiej Komendy Powiatowej Policji.

eUrzędy - Jak korzystać z ich usług | 15.03.2024 | 10:00-12:00

Spotkanie kierowane jest głównie do pań zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Podczas spotkania do dyspozycji uczestniczek będą prelegentki z instytucji ściśle związanych z prowadzeniem własnej firmy. Przybliżone zostaną informacje o sposobach korzystania z usług internetowych proponowanych przez te instytucje. Uczestniczki dowiedzą się z jakich form pomocy mogą skorzystać oraz jakie są prawa i obowiązki osób prowadzących firmę.

Magdalena Tkaczyk - Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta zaprezentuje ofertę Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, w tym ofertę dotyczącą inkubacji przedsiębiorców oraz doradztwie jakie oferuje Dom Przedsiębiorcy.

Rozwijam swój własny biznes | 18.03.2024 | 10:00-11:00

Pani Jagoda Wałaszewska, właścicielka firmy JW. Usługi sprzątające, przedstawi swoją drogę do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Być może jej historia zmotywuje do działania?

Natalia Langowska - Specjalista ds. Finansowania oraz Doradca Klienta w tczewskim oddziale Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego opowie o PFP, przedstawi aktualną ofertę oraz opowie jakie działania ma w planach Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Marka osobista w sieci | 18.03.2024 | 11:00-12:00

O tym jak rozwijać swoją markę osobistą w sieci opowie specjalista - Adam Plutowski. Marketingowiec z wykształcenia, a przede wszystkim z 10 letniej praktyki wykonywania zawodu. Przedsiębiorca wywodzący się z pracy na etacie. Znający oba światy. Wspomagający osoby, które chcą otworzyć swoją działalność i szukają sprawdzonych rozwiązań na promowanie biznesu lub prowadzą działalność od lat, ale potrzebują odrodzenia w swoim marketingu.

Na każdych zajęciach liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do rezerwacji miejsc.

Panie zarejestrowane w PUP Tczew - u swojego doradcy klienta

Panie niezarejestrowane w PUP Tczew - u naszych doradców zawodowych:
mgrochola@puptczew.pl lub 58-531-32-13 wew. 320
kroszman@puptczew.pl lub 58-531-32-13 wew. 340


Marzec na obcasach to cykl zajęć, które odbywają się w każdym powiecie województwa pomorskiego. Realizowane są pod patronatem WUP Gdańsk.

Drukuj
Prześlij dalej