Na co do kina w tym tygodniu?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Na co do kina w tym tygodniu?
Nowy rok za nami, a więc pora również na nowe produkcje filmowe w kinach. Zobaczyć możemy nowy komediodramat Kingi Dębskiej, nowy rozdział filmowego uniwersum o Transformersach oraz sympatyczną animację o kotach dla najmłodszych.

W repertuarze kinowym znajdziemy:

PREMIERY


"ZABAWA ZABAWA" komediodramat prod. Polska
w rolach głównych: Maria Dębska, Agata Kulesza, Dorota Kolak

"SEKRETNY ŚWIAT KOTÓW" animacja prod. Chiny

"BUMBLEBEE" akcja / science-fiction prod. USA
w rolach głównych: Hailee Steinfeld, John Cena, Pamela AdlonPOZOSTAŁE FILMY TYGODNIA:

"AQUAMAN" akcja / science-fiction / przygodowy prod. USA / Australia
w rolach głównych: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman

"PECH TO NIE GRZECH" komedia romantyczna prod. Polska
w rolach głównych: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot

"SPIDER-MAN UNIWERSUM" animacja prod. USA

"Zabawa zabawa" to nowy komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej, twórczyni nagradzanego filmu "Moje córki krowy". Trzy bohaterki Dorota, Magda i Teresa to kobiety sukcesu, które w przerwie od obowiązków zawodowych umilają sobie życie przy kieliszku. W życiu każdej z nich nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Szansę na poradzenie sobie z nim, będą miały jedynie przy wsparciu rodziny i przyjaciół.

Drugą z premier tego tygodnia jest animacja "Sekretny świat kotów". W filmie tym poznamy parę domowych kotów, ojca i syna. Sympatycznym czworonogom niczego nie brakuje, mają kochającego właściciela i wygód pod dostatkiem. Jednak młodszy kociak marzy o przygodach i odnalezieniu tajemniczej krainy pełnej szczęśliwych kotów, więc ucieka z domu. Trudno będzie się odnaleźć w pełnym niebezpieczeństw świecie poza domem, całe szczęście tata kot porzuci domowe wygody i wyruszy śladami ukochanego kociego syna.

Ostatnią premierą jest najnowszy epizod serii filmów o potężnych transformujących się w pojazdy robotach. "Bumblebee" to prequel, rozgrywający się w latach '80 i przedstawiający losy jednego z ikonicznych Transformerów, sympatycznego, niemego Bumblebee. Po dramatycznym wylądowaniu na Ziemi, zdezelowany Bumblebee trafia na wysypisko śmieci pod postacią żółtego garbusa. Tam przez przypadek zostaje znaleziony przez nastoletnią Charlie (Hailee Steinfeld). Dziewczyna reperuje auto i odkrywa jego prawdziwą formę. Zyskuje dzięki temu wiernego towarzysza.

Szczegóły dotyczące godzin pokazów i opisy filmów na www.helios.pl.

Drukuj
Prześlij dalej