Spotkanie dla rodziców nastolatków - tematem uzależnienia

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
15
03.2023
Środa
Tczew - Spotkanie dla rodziców nastolatków - tematem uzależnienia
Wszystkich rodziców dorastających nastolatków, którym leży na sercu dobro ich dzieci i wszystkich chętnych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat uzależnień, organizatorzy zapraszają w środę 15 marca, o godz. 19.00 do tczewskiej fary na spotkanie z Dobromirem Makowskim, człowiekiem który o uzależnieniach i związanych z nimi zagrożeniach mówi z własnego doświadczenia.

Spotkanie będzie za darmo, wieczorem, po pracy, aby każdy chętny mógł wziąć w nim udział. Warto podjąć ten rodzicielski trud. Serdecznie zapraszamy!

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rodziny Kolpinga działające przy parafii św. Andrzeja Boboli w Swarożynie. Wydarzenie współfinansowane jest z budżetu powiatu tczewskiego.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  ,_gość

  15.03.2023, 08:07

  .

  Fundacja ,, pokolenia" to siedlisko uzależnienia młodych ludzi od alkoholu i narkotyków. Wielu młodych ludzi popłynęło, wchodząc w tą lewacka przykrywkę. Pieniądze z ue płyną szerokim strumieniem, nikt niczego nie kontroluje.

  Odpowiedz
  IP: 195.164.xx4.xx4 
 • Dikembe_Mutombo_gość_gość_gość_gość

  15.03.2023, 09:43

  Poważne zarzuty wobec organizacji współpracującej z trójmiejskimi prawnikami, którzy w procesie o naruszenie dóbr osobistych mogą Cię puścić w samych skarpetkach.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.