Niebiescy Mikołaje w akcji. Mundurowi pomogli dwóm rodzinom

Niebiescy Mikołaje (fot. KPP Tczew)
Niebiescy Mikołaje w akcji. Mundurowi pomogli dwóm rodzinom

zobacz galerię zdjęć: 1
Policjanci z tczewskiej komendy po raz drugi wzięli udział w akcji charytatywnej pn. "Niebieski Mikołaj", która ma na celu wsparcie rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. Tym razem funkcjonariusze ruszyli w drogę z pomocą dla dwóch rodzin z Tczewa.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie już po raz drugi zaangażowali się do udziału w akcji charytatywnej pn. "Niebieski Mikołaj". Przedsięwzięcie to ma na celu wsparcie rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. Tym razem policjanci ruszyli w drogę z pomocą dla rodziny z czwórką dzieci oraz dla małżeństwa. Dzieci napisały listy do "Niebieskiego Mikołaja", w których prosiły o zabawki, słodycze i ubrania. Dorośli marzyli o produktach pierwszej potrzeby takich jak art. spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Dzięki włączeniu się do zbiórki wielu osób i firm "Niebieski Mikołaj" spełnił nie tylko marzenia rodzin, ale także obdarował ich przedmiotami, które znacznie ułatwią im codzienne życie.

- Akcja została zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Tczewie pod patronatem Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego podinsp. Józefa Partyki. Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat. Warto pomagać! - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Ketman_gość

  05.01.2023, 15:22

  debaty, pogadanki, przebieranki

  a prawdziwa policyjna robota leży i kwiczy

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx9 
 • :))))_gość

  05.01.2023, 21:55

  Bardzo miły gest !:))

  ...jest sympatyczną i pożyteczną rzeczą, kiedy potrafimy zauważyć wokół siebie ludzi potrzebujących...taki fragment pewnego tekstu : " Panie, pomóż mi, abym nie minął nikogo z obojętną twarzą z zamkniętym sercem pospiesznym krokiem..." solidarne wsparcie potrzebujących zawsze musi budzić szacunek i uznanie...BRAWO ! :) ...zadowoleni są obdarowani, jak i darczyńcy....PIĘKNA SPRAWA :)))

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.