Szlachetna paczka szuka wolontariuszy

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Szlachetna paczka szuka wolontariuszy
Trwa rekrutacja do wolontariatu w Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości. Aby mądra pomoc mogła trafić do rodzin w trudnej sytuacji materialnej i dzieci, które nie wierzą w siebie, potrzeba wolontariuszy - w każdym województwie. Chcesz się zgłosić? Wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić krótki formularz.


Bądź wsparciem dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. Wejdź na www.superw.pl i zostań wolontariuszem!

Masz do wyboru jedną z dwóch ról

W wolontariat Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości możesz zaangażować się na dwa sposoby. Chcesz zarządzać pracą zespołu i czuwać nad przebiegiem programu w swojej okolicy? Zgłoś się na lidera zespołu wolontariuszy w Paczce lub Akademii. Liderzy i liderki koordynują działania innych wolontariuszy i dzięki temu umożliwiają niesienie mądrej pomocy.

Wolisz wspierać najbardziej potrzebujących podczas bezpośrednich spotkań? Wybierz rolę wolontariusza. W Szlachetnej Paczce wolontariusz odwiedza rodziny w trudnej sytuacji materialnej, poznaje ich historie i przekazuje gotowe paczki. W Akademii Przyszłości wolontariusz spotyka się na indywidualnych zajęciach z wybranym dzieckiem i towarzyszy mu w budowaniu poczucia własnej wartości. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, przez cały rok szkolny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych rolach w wolontariacie Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości? Wejdź na www.superw.pl.

Pomagaj potrzebującym z Twojej okolicy

By w każdym rejonie Paczki i kolegium Akademii mogli działać wolontariusze, potrzeba najpierw zrekrutować i przeszkolić liderów. Wciąż wielu z nich brakuje - w całej Polsce. Chcesz mieć realny wpływ na życie konkretnych osób z najbliższej okolicy? Dołącz do wolontariatu Paczki lub Akademii w swoim województwie:

Sprawdź, jak się zgłosić

Zarówno w Paczce jak i w Akademii zgłoszenia do wolontariatu odbywają się za pomocą strony www.superw.pl. Tylko trzy kroki dzielą Cię od tego, by zacząć pomagać w swojej najbliższej okolicy:

Wejdź na stronę www.superw.pl i wypełnij krótki formularz zgłoszenia.
Przejdź krótką rozmowę ze swoim przyszłym Koordynatorem lub Liderem i wdrożenie.
Dopełnij niezbędnych formalności i zacznij działać!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

  • +2

    Alanik_gość

    22.09.2022, 08:17

    Powodzenia

    Powodzenia w szukaniu

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx4.xx5 
  • +4

    MIKI_gość_gość

    22.09.2022, 09:08

    Czy mogę wiedzieć dla kogo jest ta szlachetna paczka, bo znam osobę w ciężkiej sytuacji finansowej, samotną, bez dochodu i zero pomocy. Czy szlachetna paczka jest dla bezrobotnych macior z gromada bachorów, które maja 500 plus alimenty od państwa i rodzinne czyli ok 5000 zl ????? Czy może dla ukraincow tych nierobów którzy maja full wypas w Polsce, wszystko za darmo ,jeszcze sklepy darmowe im otwierają z ciągła dostawa świeżych produktów. DLA KOGO JEST TA PACZKA DO CHOLERY ???ps znam babę 4 dzieciaków 500 plus do tego alimenty plus rodzinne czyli 500x4=2000 alimenty 500x4=2000 rodzinne po 124x4=ok 500 zl . 4500 tysiąca żyć nie umierać .I jeszcze jak osiągnie wiek emerytalny 60 lat to dostanie od chorego państwa pisowska emeryturę , chociaż minuty nie przepracowała . Moja koleżanka zarabia 2300 na rękę, ciężko pracuje i szlachetnej paczki nie dostanie ,a to babsko tak . Zlikwidować 500 plus i ta chora pisowska emeryturę dla tych macior nierobów .

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx0.xx9 
  • +2

    Bezsrejtu_gość_gość_gość

    22.09.2022, 09:16

    Do roboty a nie

    Mało Pis hajsu rozdaje?

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.