Witold Sosnowski dziękuje Tczewianom za udzielone poparcie

Witold Sosnowski - kandydat na prezydenta Tczewa (fot. KWW Razem i Odpowiedzialnie)
Tczew - Witold Sosnowski dziękuje Tczewianom za udzielone poparcie
Szanowni Mieszkańcy Tczewa

Dziękuję wszystkim Tczewianom za okazane mi zaufanie, za każdy głos oddany na mnie w pierwszej turze wyborów prezydenckich w naszym mieście. Dziękuję również za wsparcie i pomoc podczas kampanii, za wiele przyjaznych gestów poparcia i akceptacji dla mojej osoby. Dziękuję wszystkim, jednocześnie proszę o więcej.

W życiu, tak jak w sporcie - najtrudniejsza jest dogrywka. Dlatego do czasu ostatecznego starcia będą starał się przekonać jak najwięcej Tczewian, że wybór mojej osoby na prezydenta Tczewa jest gwarancją racjonalnego i nowatorskiego rozwoju naszego miasta.

Nie musimy godzić się na kontynuowanie zachowawczej polityki władz miasta, niezmiennej w Tczewie od lat. Ja gwarantuję nowe spojrzenie i innowacyjność w podejmowaniu odważnych decyzji, które w opinii wielu z nas dla rozwoju naszego miasta są konieczne.


Zdaję sobie sprawę, że stoicie Państwo przed niezwykle trudnym i odpowiedzialnym wyborem Prezydenta wszystkich Tczewian, dlatego wierzę, że obdarzycie mnie swoim kredytem zaufania i dacie szansę urzeczywistnienia planów, które wzbogacą inwestycyjnie, oświatowo, kulturalnie i sportowo naszą Małą Ojczyznę. Pragnę podkreślić, że rozwój naszego miasta nie może być utożsamiany wyłącznie z działalnością i agitacją inwestycyjną. W Tczewie bowiem konieczne jest pilne przeprowadzanie niezbędnych zmian w sferze spraw społecznych i socjalnych, które planuję urzeczywistnić równie rzetelnie i kompetentnie, jak te o charakterze gospodarczym.


Z wyrazami szacunku
Witold Sosnowski
Kandydat na Prezydenta TczewaDrukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...