O bezpiecznych feriach z funkcjonariuszką Straży Miejskiej

(fot. Straż Miejska w Tczewie)
Tczew - O bezpiecznych feriach z funkcjonariuszką Straży Miejskiej
Ferie to dla dzieci szczególna okazja do odpoczynku i beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu. Nie trudno wtedy o wypadek, tym bardziej, że pomysłowość dzieci nie zna granic. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców, funkcjonariuszka spotkała się z uczestnikami zimowych półkolonii. Strażniczka uświadomiła dzieciom, iż z pozoru beztroskie zabawy mogą być niebezpieczne, jeśli odbywać się będą w sposób bezmyślny i w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

Nie zabrakło również rozmów o ograniczonym zaufaniu wobec osób nieznajomych. Uczestnicy zajęć chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i ostrzegali swoich kolegów oraz koleżanki przed lekkomyślnym zachowaniem.

Przed uczniami jeszcze kilka dni ferii. Aby czas zimowego wypoczynku dostarczył radosnych i niezapomnianych wrażeń pamiętajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zdrowy rozsądek i odpowiedzialność pozwoli uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas oraz zdobyte umiejętności i wiedza pozostaną na długo w pamięci najmłodszych.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -6

  trakin_gość

  20.01.2023, 10:16

  straż

  Nareszcie nic nie robiący dziady są precz. Jeszcze kilku pozostało. Mam nadzieję ,że PANI KOMENDANT sobie z nimi poradzi. Od początku była najlepsza w całej straży. Brawo Pani. Może Pani liczyć na wsparcie i szacunek mieszkańców.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • +6

  EkO_gość

  20.01.2023, 10:18

  Wybaczcie, jestem ciemny :)

  Czym w zasadzie zajmuje się Straż Miejska w Tczewie? Jakie są jej zadania i jak się z tego wywiązuje?

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • +6

  Jac_gość

  20.01.2023, 14:09

  Do eko

  W sumie dobre pytanie, prezydent miasta ma taką władzę żeby to dziadostwo odwołać... Może nowy prezydent by tego doknał? Może czas na zmianę prezydenta? Bo to formacja nikomu nie potrzebna tylko dzieci straszą wysyłając takich funkcjonariuszy do dzieci do szkół

  Cytuj
  IP: 83.20.xx3.xx7 
 • -2

  Śmieszny jesteś_gość

  20.01.2023, 20:02

  "W sumie dobre pytanie, prezydent miasta ma taką władzę żeby to dziadostwo odwołać... Może nowy prezydent by tego doknał? Może czas na zmianę prezydenta? Bo to formacja nikomu nie potrzebna tylko dzieci straszą wysyłając takich funkcjonariuszy do dzieci do szkół"

  Zdecydowanie nie widziałeś takich zajęć i oczyma wyobraźni pozostaje ci pomarzyć. Najwyraźniej rzucałeś w szkołę kamieniami :) ja nie, i będąc nauczycielem miałam przyjemność być na takiej lekcji , a, Tobie pozostanie żal, ponieważ radość dzieci jest bezcenna.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx0.xxx 
 • +2

  ._gość

  24.01.2023, 16:07

  .

  Po składni tych wypocin wiem dlaczego poziom nauczania jest tak niski.

  Cytuj
  IP: 89.171.xx3.xx4 
 • +3

  Japo_gość

  21.01.2023, 16:36

  Szkoda ze jestem chudy,inaczej też bym tam pracował.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.