Awantura w przychodni. Mężczyzna zatrzymany z narkotykami

policja, kajdanki (fot. tczew.policja.gov.pl)
Awantura w przychodni. Mężczyzna zatrzymany z narkotykami
Do poważnej awantury doszło w ostatnim czasie w jednej z przychodni na terenie Tczewa. Musiała interweniować policja. Przy zatrzymanym znaleziono narkotyki.

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach w jednej z placówek medycznych w Tczewie. Po wybuchu gwałtownej awantury, na miejscu musiała interweniować policja.

- Policjanci z tczewskiej komendy interweniowali na terenie przychodni. Zgłoszenie dotyczyło awantury. Podczas interwencji mundurowi zatrzymali i przewieźli do jednostki Policji mężczyznę, przy którym znaleźli narkotyki. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Obecnie prowadzone jest postępowanie pod kątem posiadania substancji psychotropowych.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (16)
dodaj komentarz

 • +6

  Choroszcz_gość

  14.06.2024, 08:56

  Gate Enternament

  Choroszcz dla jego :). Przepraszam że tak napisałem.... :) Miłego Dnia wszystkim :). Oczywiście uwaga na klątwę Choroszczy :)

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx9.xx1 
 • +16

  Tutenchamon _gość

  14.06.2024, 08:59

  co za łeb

  Robić burdę w przychodni mając w kieszeni dragi? Czubek :)

  Odpowiedz
  IP: 195.94.xx7.xx5 
 • +8

  Anzelm_gość_gość

  14.06.2024, 10:06

  Brawo patologia

  W ostatnim czasie w Tczewie doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło lokalną społecznością. Na terenie jednej z przychodni wybuchła poważna awantura, wymagająca interwencji policji. Zgłoszenie dotyczyło gwałtownego konfliktu, który szybko przerodził się w chaos, zmuszając funkcjonariuszy do działania. Policjanci z tczewskiej komendy, którzy przybyli na miejsce, zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleziono narkotyki. Sierżant Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji potwierdziła, że obecnie prowadzone jest postępowanie w sprawie posiadania substancji psychotropowych przez zatrzymanego. Zdarzenie to podnosi wiele kwestii dotyczących bezpieczeństwa w placówkach medycznych. Jak doszło do tego, że przychodnia stała się miejscem tak niebezpiecznego incydentu? Czy obecne procedury bezpieczeństwa są wystarczające, aby chronić pacjentów i personel? Te pytania są teraz na ustach wielu mieszkańców Tczewa. Policja prowadzi dochodzenie, aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Badają, czy zatrzymany mężczyzna działał sam, czy może był częścią większej grupy zajmującej się nielegalnym obrotem narkotykami. Ponadto, funkcjonariusze sprawdzają, czy w przychodni doszło do zaniedbań, które mogły przyczynić się do wybuchu awantury. W kontekście tego zdarzenia, warto zastanowić się nad rolą, jaką placówki medyczne pełnią w społeczności. Są one przestrzenią, gdzie ludzie szukają pomocy i leczenia, a bezpieczeństwo powinno być priorytetem. Incydent w Tczewie pokazuje, że nawet w takich miejscach mogą mieć miejsce sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu. W odpowiedzi na to zdarzenie, lokalne władze mogą rozważyć wprowadzenie dodatkowych środków bezpieczeństwa. Może to obejmować zwiększoną obecność ochrony, instalację systemów monitoringu czy też szkolenia dla personelu z zakresu radzenia sobie z agresywnymi zachowaniami. Społeczność Tczewa oczekuje teraz na wyniki śledztwa i ma nadzieję, że podjęte zostaną kroki, aby zapobiec podobnym incydentom w przyszłości. Bezpieczeństwo w miejscach publicznych, zwłaszcza w placówkach służby zdrowia, jest niezbędne dla dobra wszystkich obywateli. W międzyczasie, mieszkańcy Tczewa wyrażają swoje obawy i wspierają się nawzajem. Wiele osób podkreśla, że takie wydarzenia nie powinny mieć miejsca i że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie, odwiedzając placówki medyczne. To zdarzenie jest przypomnieniem, że problem narkotyków dotyka wielu społeczności i że jego skutki mogą być odczuwalne w najmniej oczekiwanych miejscach. Walka z tym zjawiskiem wymaga wspólnych działań zarówno władz, jak i mieszkańców. Podsumowując, incydent w tczewskiej przychodni jest alarmującym sygnałem, który powinien skłonić do refleksji i działań mających na celu wzmocnienie bezpieczeństwa publicznego. Jest to również okazja do zintensyfikowania działań prewencyjnych i edukacyjnych w zakresie zagrożeń związanych z narkotykami. Wszyscy mają nadzieję, że w przyszłości podobne wydarzenia będą mogły być skutecznie zapobiegane.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • +12

  Bolo_gość

  14.06.2024, 10:46

  Oooo tak się powinno powinno pisać artykuły! Anzelma weźcie na redaktora, a tą niemotę co pisze wam artykuły wyślijcie do pośredniaka.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx0.xx7 
  +2

  Jan _gość_gość_gość_gość_gość__gość

  14.06.2024, 12:51

  x

  Sugerujesz że w przychodniach powinna być ochrona to kolejny absurd chcesz wyciagać wszystko z kieszeni jak to ma miejsce w sądach W sądach przez 50 lat nie było ochrony i napadów na sędziów nie było teraz z sadów zrobiono twierdze

  Cytuj
  IP: 109.197.xx3.xx3 
  -5

  Jista_gość

  14.06.2024, 21:41

  Ten sam

  Jopr masz te czasu aby pisać takie wypociny?

  Cytuj
  IP: 87.205.xx0.xx1 
 • -7

  miszcz_gość

  14.06.2024, 10:14

  miszczu

  prawdziwy miszcz

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx7 
 • +3

  biukk_gość

  14.06.2024, 10:47

  Nie dziwie sie chłopu. W ciula lecą w tej służbie zdrowia.Czekasz 2 lata do lekarza przychodzisz na wizytę i się okazuje że dany lekarz juz nie przyjmuje xd

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx2 
 • -5

  Nestor62

  14.06.2024, 11:17

  Tymczasem już się zaczyna...

  tnij.tcz.pl/?u=8089aa

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -10

  gość_gość

  14.06.2024, 11:37

  Tę niemotę Bolo. Musisz jeszcze się poduczyć.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx4 
 • Jan _gość_gość_gość_gość_gość__gość

  14.06.2024, 12:47

  x

  Artykuł skupia się tylko że ktoś posiadał narkotyki ale czego dotyczyła ta awantura już jest pominięte może ten gość miał rację i do tej sytuacji przyczynił się personel przychodni

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx3 
 • +1

  Lucjan_gość

  14.06.2024, 19:51

  "Ona nie tworzy się w przychodni!? Zalążek powstaje w rodzinach patologicznych i skwerkach zielonych, są tak zuchwali iż popijając i śpią na ławkach przed Urzędem Miasta! I co, brak reakcji że strony Straży Miasta oraz Policji! Może spacer po mieście Komendanta Straży i Policji skoro ich podwładni nie wypełniają swoich podstawowych obowiązków! To samo dotyczy władz miasta i radnych! To miasto ogarnia patologia i brud! Pet, obok peta i stłuczone szkło, oraz kapsle od piwa! Ponadto język ulicy słyszalny przez grupy szkolne i o zgrozo przedszkolne!! Łukaszu Brządkowski abdykuj, jesteś tak nieporadny że nie zrobiłeś audytu i nie przedstawiłeś mieszkańcom!"

  Wypierdalaj przygłupie z Kolen. I obetrzyj pianę z pyska ruska mendo. Wulgarny język na ulicy i burdy? To domena was j**aćpisów i innych ośmiogwiazdkowców.

  Odpowiedz
  IP: 139.28.xx9.xx8 
 • -4

  Tczewianka_gość

  14.06.2024, 23:55

  Pisowski troll

  Zarówno pisowski troll jak i Łukasza Brządkowskiego nie jest oswojony z kulturą bycia i godnością człowieka wobec człowieka! To postać zamrożoną alkoholem, której mózg wyparował i to czuć i słyszeć z treści komentarza! Komentarz i dyskusja z wrzeszcząca ryjem, bez sensu!! Kumasz! Jeśli Łukasz Brządkowski z tobą utożsamia to tym bardziej jest nie na właściwym miejscu! Gdzie jest audyt i dlaczego nie przedstawia mieszkańcom???!

  Cytuj
  IP: 37.31.xx8.xx1 
  -1

  Ewa_gość

  15.06.2024, 17:54

  Lucjan matole!

  Wiem że to osobiste pytanie, ale czy jesteś może chory na umyśle? Mam alergię na fałszywe dwulicowe mordy jak ty matole!!!!!

  Cytuj
  IP: 37.31.xx0.xx1 
 • -1

  tyutyuyt_gość

  15.06.2024, 19:58

  Palenie zabija i marnuje pieniądze, nie ma różnicy, zwykłe papierosy lub e-papierosy są szkodliwe i marnują pieniądze, a rzucenie palenia nie jest takie proste, ale znalazłem szybki i skuteczny sposób na rzucenie palenia, oto jest------ tnij.tcz.pl/?u=b5c533

  Odpowiedz
  IP: 91.219.xx2.xx2 
 • +1

  Tczewianka_gość

  16.06.2024, 08:00

  Dyzma i Lucjan

  Wizytówki Tczewskie transformacji - nieporadność i niekompetencja u Dyzmy i totalny matoł kultury Lucjan! Menel upojony na ławkach Tczewskie infrastruktury - Turysto unikaj Tczewa!!!

  Cytuj
  IP: 37.31.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA