Można już trenować na stadionie lekkoatletycznym przy Bałdowskiej

Stadion przy Bałdowskiej (fot. TCSiR)
Tczew - Można już trenować na stadionie lekkoatletycznym przy Bałdowskiej
Stadion lekkoatletyczny przy ul. Bałdowskiej w Tczewie otrzymał niedawno certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Teraz obiekt został udostępniony sportowcom.

W ub. roku ruszyły prace przy budowie boiska lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej. Historia tego miejsca sięga międzywojnia - za jakiś czas wreszcie lekkoatleci mają mieć dobre warunki do treningów.

- Władze PZLA uznały, że na stadionie w Tczewie mogą być rozgrywane wszystkie konkurencje biegowe (bez biegu z przeszkodami), chód sportowy, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal, trójskok, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut młotem oraz rzut oszczepem. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Inwestycja była realizowana przez miasto Tczew za kwotę blisko 4,8 mln zł. Prace wykonywała firma PANORAMA Obiekty Sportowe z Piaseczna.


Jak informuje Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zarządzające obiektem, boisko jest już czynne. Godziny otwarcia od 8:00 do 20:00. Harmonogram rezerwacji tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +8

  XYZ_gość

  27.05.2020, 09:58

  XYZ

  Czy stadion będzie otwarty w ciągu dnia, aby móc pobiegać? ?

  Odpowiedz
  IP: 185.46.xx2.xx5 
 • +5

  Harmonogram_gość

  27.05.2020, 10:05

  Ten harmonogram to na pewno można tak z nazwiskami ujawniać ? Wygląda to strasznie nieprofesjonalnie. Jeśli godzinę 15.00-16.00 rezerwuje pan X, to cały stadion dla niego, czy pan reprezentuje jakąś grupę? Jakoś po tczewsku to wszystko....

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx6 
 • +1

  Ovi_gość

  28.05.2020, 08:42

  Jak zawsze wszystko po czyczewsku...

  Wszystko fajnie. Tylko, jak zwykle, obiekt dla zwykłych ludzi będzie niedostępny w ciągu tygodnia, a przynajmniej tak wynika z obecnego grafiku i jego formy. Drugi basen zrobi się z tego. Godziny, w których ludzie są w stanie korzystać, pozajmowane przez jedną grupę ludzi. Czy naprawdę TCSiR uważa, ze udostępnienie obiektu mieszkańcom na godzinę dziennie przez cztery dni jest wystarczające? Przypominam, że mówimy o godzinach popołudniowych w ciągu tygodnia.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.