Kultura w sąsiedztwie ruszyła! [FOTO]

Kultura w sąsiedztwie CKiS (fot. CKiS)
Tczew - Kultura w sąsiedztwie ruszyła! [FOTO]

zobacz galerię zdjęć: 15
Wiosenna propozycja CKiS - Kultura w sąsiedztwie - czyli kreatywne warsztaty w różnych miejscach Tczewa! CKiS po raz kolejny wychodzi z ofertą działań warsztatowych do Was drodzy Mieszkańcy!

- Spotkać nas będzie można w gościnnych progach Klubu Rodzinnego Zatorze oraz Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach. I oczywiście - będziemy działać w naszym Centrum Kultury i Sztuki! - informuje CKiS.


Wiosenna "Kultura w sąsiedztwie" to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. W ramach cyklu dbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, taneczne, a także związane tematycznie z różnymi okazjami, czy świętami. Będziemy tez robić eksperymenty :)

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!


Start: godz. 17.00
Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy: Anna Kruszyńska, tel. 535 263 757

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie informuje, że z związku z dużym zainteresowaniem zostało tylko kilka miejsc na następujące terminy; 20 kwietnia, 27 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.


13.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Świąteczne dekoracje - kreatywne warsztaty
Jesteście gotowi na wspólne przygotowania do Świąt? Dekoracje, które wykonamy będą piękną, własnoręcznie stworzoną ozdobą świątecznego stołu, pokoju lub prezentem dla najbliższych.

Klub Rodzinny Zatorze,
ul. Elżbiety

20.04.2022


Kultura w sąsiedztwie
Dzień Ziemi z ... owadami!

OPIS: Czy wiecie, że naszą planetę zamieszkują głownie robale? Na jednego człowieka przypada ich aż 250 milionów! Na naszym wiosennym warsztacie najpierw zajmiemy się ich poszukiwaniem, grając w owadzie bingo w parku za CKiS, a potem ozdobimy torby podobiznami ulubionego stworzonka. Razem z "Dzicy Przyrodnicy" serdecznie zapraszamy wszystkich fanów biedronek, ważek, motyli, pszczół , mrówek i spółki!

Park przy Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

27.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Kolorowo i tanecznie - kreatywne warsztaty
OPIS: Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę

Klub Muzyczny - Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA