Polsko-ukraińskie spotkanie wielkanocne

Za nami spotkanie wielkanocne tczewian. Impreza odbyła się w sobotę 8 kwietnia na skwerze przy fontannie na tczewskich Suchostrzygach, gdzie władze miasta zaprosiły tczewian i naszych gości z Ukrainy. Dla przybyłych przygotowano sporo atrakcji. Nie zabraknie poczęstunku, konkursu na najdłuższą palmę i malowania wielkiej pisanki. Impreza była adresowana do wszystkich mieszkańców, ale szczególne atrakcje czekały na najmłodszych.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10300 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 288 157 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Adi_gość

  11.04.2022, 19:13

  Impreza imprezą

  Teraz proszę wasze szanowne grono o naprawienie instalacji elektrycznej coś nagrzebaliscie i to ostro ze brak światła wieczorowa porą na skwerze jak i parkingu obok. A druga sprawa proszę o posprzątanie tych misek/tacek bo fruwają wszędzie po całym placu. Dziękuję za wysłuchanie

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.