Skradziono tobie rower? Może to twój?

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Skradziono tobie rower? Może to twój?
Tczewscy policjanci odzyskali skradziony rower. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży mogło dojść najprawdopodobniej w zeszłym tygodniu. Obecnie funkcjonariusze poszukują właściciela, którego proszą o kontakt z policjantami z zespołu ds. nieletnich.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właściciela rower typu górskiego koloru czerwono-czarnego. 2 kwietnia br. policjant podczas czynności służbowych zabezpieczył rower, który najprawdopodobniej został skradziony. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru najprawdopodobniej doszło kilka dni wcześniej na jednej z ulic miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

- Właściciela roweru prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z zespołu ds. nieletnich pod numerem telefonu 47 74 28 142. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy jest też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Drukuj
Prześlij dalej