Usługa PlayStation Plus Collection - co trzeba o niej wiedzieć?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Usługa PlayStation Plus Collection - co trzeba o niej wiedzieć?
Usługa PlayStation Plus Collection to zestaw darmowych gier dla właścicieli konsoli PlayStation 5. Sprawdź, co powinieneś o niej wiedzieć.

Playstation - kilkuset milionowa sprzedaż

Konsola wyprodukowana przez Sony to wciąż najpopularniejsza konsola do gry na świecie. W 2020 r. PS 2 świętowało swoje 20 urodziny i jest ona najlepiej sprzedającą się konsolą wszech czasów. według nieoficjalnych danych firma sprzedała ponad 157 milionów jednostek PS2 od dnia swojej premiery, co czyni ją najlepiej sprzedającą się domową konsolą do gier wideo. Drugą najlepiej sprzedającą się konsolą w historii jest PS4 - do tej pory sprzedano ponad 103 miliony sztuk!

Usługa PlayStation Plus Collection


Po raz pierwszy o usłudze tej usłyszeliśmy przy okazji konferencji, która odsłaniała kolejne szczegóły związane z PS5. PS Plus Collection to usługa dla subskrybentów PS+, którzy bez żadnych opłat mogą cieszyć się dostępem do pakietu jednych z najlepszych gier mijającej dekady. W dniu premiery usługi subskrybenci mieli dostęp do klasycznych tytułów z PS 4 i pozostawał on aktywny tak długo, jak długo aktywna była subskrypcja. Wszystkie gry z PS doczekały się swojej usprawnionej wersji - z szybszym czasem ładowania i bez spadku klatek.

Na liście gier znajduje się 20 tytułów, jest to m.in. Bloodborne, Days Gone, God of War, Until Dawn, Battlefield 1, Fallout 4, czy Mortal Kombat X. Wielu fanów PS twierdzi, że lista gier może i nie jest powalająca, ale z całą pewnością znajdujące się na niej tytuły zachęcą graczy, którzy nie mieli PS4. Co ciekawe, tak bogata oferta gier jest najprawdopodobniej odpowiedzią na przepustkę Game Pass Ultimate, która łączy Xbox Live z dostępem do wielkiej biblioteki gier na Xboxa.

Póki co, nie wiadomo, aby usługa ta miała się zakończyć. Duży popyt graczy spowodował, że w sklepach brakowało PS5 i wielu z fanów obawiało się, ze utraci możliwość darmowego dostępu do wielkich hitów z PS4.

Dlaczego warto kupić Playstation 5?

Przy produkcji PS5 skupiono się nie tylko na możliwościach graficznych i mocy, ale także na sposobie w jaki doświadczamy gier. Najbardziej fizycznym połączeniem ze światem jest kontroler i to on sprawia, że PS to konsola nowej generacji. To dzięki haptycznym wibracjom możemy z niespotykaną dotąd dokładnością wyczuć, która część kontrolera wibruje. PS5 to również brak ekranów ładowania, wsteczna kompatybilność, 4K, więcej klatek i ray tracing.

PS5 to konsola na miarę współczesnych potrzeb - może okazać się to jedną z najlepszych inwestycji Twojego życia.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.