"Sejm i Senat to nie sanatorium". Autobus SLD w Tczewie

...i piętrowy autobus (Adam Piłat drugi z prawej) (fot. tcz.pl)
Tczew - "Sejm i Senat to nie sanatorium". Autobus SLD w Tczewie
Co prawda "Tuskobus" jeszcze do Tczewa nie zawitał, ale na kilkanaście dni przed wyborami parlamentarnymi ulicami grodu Sambora przejechał czerwony piętrowy autobus z kandydatami SLD. Do oddania głosu na swoją kandydaturę przekonywał m. in. tczewianin Adam Piłat.

"Londyński" autobus można było spotkać wczoraj (21.09) m. in. na parkingu w sąsiedztwie suchostrzyckiego targowiska "Manhattan". Obok piętrowego pojazdu unosił się sterowiec reklamujący kandydaturę Jerzego Śniega. Kandydaci do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej rozdawali ulotki wyborcze i odpowiadali na pytania przechodniów oraz dziennikarzy.

- Mamy obecnie dwóch posłów z Tczewa, a jakoś nie widać ich osiągnięć. A przecież jest tyle do zdziałania w kwestii mostu oraz budownictwa komunalnego. mówił tczewianin Adam Piłat - ósmy na gdańskiej liście Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Sejm i Senat to nie sanatorium. To miejsca, w których trzeba pracować dużo i skutecznie dla społeczeństwa polskiego, rozwiązywać kontrowersyjne i ważne sprawy dla Polski. Mamy prawo do dobrej administracji, poprawy jakości życia, edukacji, bezprzewodowego internetu w każdej szkole, czy odrębnych świadectw z religii.


Piłat apelował o pójście do wyborów i oddanie głosu na młodych kandydatów. Za pośrednictwem mediów pytał również posła Jana Kulasa, dlaczego jeszcze nie zawitał do Tczewa autokar z premierem Donaldem Tuskiem. Przyznał, że sam chętnie zadałby kilka pytań.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (31)
dodaj komentarz

  • +20

    wyborca_gość

    22.09.2011, 02:49

    .

    Niech ten Piłat schowie się do nory drobny karierowicz , kim on nie chce być raz prezydentem Tczewa teraz posłem (osłem)Najpierw człowieku pokaż co możesz aby dostać głos wyborców. te puste obietnice to wszyscy głoszą i z lewa i z prawa. MOst był tematem w czasie kampani prezydenckiej tera w kampani parlamentarnej. Nikt już nie da się nabrać na obiecanki. Zbojkotować Piłata i Sniega. Ten śnieg kim on jest w Tczewie nazwisko popularne w zimie . Na bilbordach gęba cwaniaka nie rzetelnego człowieka. Nie popieram nikogo bo wszyscy to nic warci nic dla społeczeństwa nie robią tylko dla siebie kasę garną. Do roboty objiboki.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx3.xx4 
  • +9

    Laska z Polski_gość

    22.09.2011, 06:43

    Jest tu jakiś cwaniak?

    Śnieg hmmm myśli, że takie nazwisko go wybieli???

    Odpowiedz
    IP: 79.187.xx0.xx4 
  • +2

    c_gość

    22.09.2011, 07:53

    z mostem mozna bylo dawno i duzo zrobic, a tu nawet fundacji ani stowarzyszenia nie ma. nawet mieszkancy nie maja gdzie kasy na most przelac albo firmy albo skazancy

    Odpowiedz
    IP: 87.205.xx1.xx2 
  • +5

    hehehe

    22.09.2011, 09:42

    ...

    curwa ale kyrk

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany 
  • +5

    jack_gość

    22.09.2011, 11:29

    ....

    a wgl oni rozmawiali z ludzmi czy coś czy tylko machali jak w familiadzie ... jak bym ich spotkał to bym im fakena pokazał nieroby jedne , nie dość że zarabiaja kasy w brud wszystko mają za darmo są zapraszani na imprezy różne to jeszcze odprawy sobie biorą taka prawda !!!

    Odpowiedz
    IP: 83.30.xx8.xx4 
  • +3

    mr. Tczewski

    22.09.2011, 11:44

    Lewica w Polsce już rządziła nawet samodzielnie i okazała się jeszcze bardziej korupcjogennym środowiskiem niż PO , nie porę ich.

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany 
  • -3

    ._gość

    22.09.2011, 13:47

    nie poprę

    a nie porę pisiorku

    Cytuj
    IP: 77.115.xx1.xx7 
  • +9

    _gość

    22.09.2011, 14:24

    ....

    To sa zlodzieje !

    Odpowiedz
    IP: 78.88.xx6.xx9 
  • -1

    HidekiRyuga

    22.09.2011, 14:57

    mr. Tczewski

    mr. Tczewski Po to niby prawica czy jak ? Gdy zobaczyłem ten SLDbus przyszła mi na myśl maszyna używana przez rolników( Nie bywam na wsi więc nie znam się). Ale przyczepa z obornikiem i rozrzutnikiem. SLdbus=Swoisty rozrzutnik fekali. Wiem, wiem drastyczne porównanie. Teraz czas na KNP i Korwina albo Palikota. Programy o reformie gospodarki mają dobre. Wgl ludzie w polsce czytają programy partii ?

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany 
  • +5

    harjokari_gość

    22.09.2011, 15:53

    No tak - niby nie sanatorium. Skoro nie sanatorium to poco tam się pchają ludzie, którzy są chorzy. Na ambicję albo bardziej na lenistwo. Tam się przecież nie nauczą pracy.

    Odpowiedz
    IP: 195.117.xx9.xxx 
  • +5

    XX_gość

    22.09.2011, 16:30

    Skoro ludzie lubią być nabierani co jakiś czas ( u nas akurat co 4 lata ), to jeżdżą takie autobusy pełne komediantów. Kiedyś to chociaż kiełbasę rozdawali.. Autobus z tej, czy inne partii - paplanina ta sama. W istotnych sprawach nie ma różnicy. Trochę to śmieszne, trochę straszne.. Niby wszyscy wiedzą, że oni kłamią, a jednak później ktoś ich wybiera ( może tych, co kłamią najładniej?). Taka nasza zabawa narodowa..

    Odpowiedz
    IP: 212.31.xx0.xx4 
  • +4

    gość_gość

    22.09.2011, 20:07

    Panie Adamie - ja nie wsiadam do Pańskiego autobusu, ni hu hu :)

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx8.xx1 
  • +2

    _gość

    22.09.2011, 20:43

    A czego tu chciał były komisarz wojskowy z POLFY w stanie wojennym

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx9.xx9 
  • +2

    Gość_gość

    22.09.2011, 20:49

    Odrębne świadectwa z religii

    Adam-domagasz sie odrębnych świadectw z religii a synka wysłałeś do Gimnazjum Katolickiego w Tczewie.Zastanów się co mówisz i piszesz.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx9.xx9 
  • +1

    l_maria_gość

    24.09.2011, 17:32

    i co z tego

    Nie rozumiem, co mają wspólnego postulowane przez Adama oddzielne świadectwa z religii z tym, do której szkoły uczęszcza jego syn? I nad czym miałby się tu Adam wielce zastanawiać? Dla mnie fakt, że osoba o laickim światopoglądzie posyła dziecko do szkoły katolickiej (bądź też umożliwia dziecku swobodny wybór szkoły - w tym wypadku katolickiej) świadczy o jej otwartości i braku zacietrzewienia. Nie można dogodzić - wszystkim, to prawda stara jak świat. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zinterepretuje fakty po swojemu i będzie doszukiwał się "drugiego dna".

    Cytuj
    IP: 78.88.xx5.xx1 
  • +2

    potencjalny uczestnik wyborów _gość

    22.09.2011, 21:00

    AUTOBUS CZERWONY

    przez ulicę Sobieskiego o 8.30 mknął a hałasu robił tyle ,że obudził mnie , a byłem po nocnej zmianie/praca/,na pewno na czerwony autobus mnie nie złapią.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx8.xx5 
  • +1

    aaa_gość

    22.09.2011, 21:12

    obiecanki

    Wszyscy pięknie wyglądają ,obiecują i tak g...o zrobią,Nie tylko SLD mówię o wszystkich pajacach,

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx9.xx9 
  • zzzz_gość

    22.09.2011, 22:21

    i na kogo tu głosować?

    i znów nie ma na kogo głosować, ech :(((

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx8.xx4 
  • -1

    88_gość

    22.09.2011, 22:33

    Kto wgl dal pozwolenie na propagowanie tego komunistycznego dziadostwa ?

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx9.xx3 
  • -2

    mropenvitamine_gość

    23.09.2011, 15:03

    do 88_gosc

    A wiesz, ze twoj idol lubil taplac sie w fekaliach Ewy, Lenie i innych kobiet? Taki maly wybieg na przekor czystosci rasy :D.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx1.xx4 
  • heheh_gość

    23.09.2011, 23:27

    SLD wraz z PSL sprzedawczyki i karierowicze aby po trupach dojsc do wladzi i obiecywac potrafia wraz z PO.

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx5.xx7 
  • tczewiak_gość

    24.09.2011, 13:12

    Sejm i Senat to nie sanatorim więc poco się tam pcha lewica.Każdy obiecuje gruszki na wierzbie tylko nikt niepotrafi powiedzieć jak je zerwać banda oszustów.

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx6 
  • Bas_gość

    01.10.2011, 21:56

    Precz z neokomuna

    Komuna uciskala Polaków przez 45 lat. Teraz jej spadkobierca tow.Pilat chce kontynuowac te podłe "tradycje". Wyborcy nie dajcie się nabrac i nie glosujcie na Союэ Левицы Демократычней ;.

    Odpowiedz
    IP: 91.52.xx0.xx3 
  • +1

    tensam_gość

    01.10.2011, 23:41

    "Sejm i Senat to nie sanatorium".

    "Sejm i Senat to nie sanatorium". Pilat odkryl Ameryke.

    Odpowiedz
    IP: 91.52.xx0.xx3 
  • +2

    Pal_gość

    02.10.2011, 09:47

    Odpowiedz dla I_Maria

    W postępowaniu Adama Pilata nie ma "drugiego dna" jest zwyczajna hipokryzja.

    Odpowiedz
    IP: 91.52.xx7.xx3 
  • +1

    tubylec_gość

    03.10.2011, 00:08

    kłamstwo wyborcze

    W blogu Kandydaci do Sejmu, Adam Piłat jako zawód podaje przedsiębiorca. Już na samym starcie mija się z prawdą i wprowadza potencjalnych wyborców w błąd. Znamy podobny przypadek w SLD - casus magister. Panie Piłat ma Pan ceniony wyuczony zawód kucharz i powinien być pan z tego dumny. Jak mi wiadomo w Pomorskim Okręgu Wyborczym z ramienia SLD jest kolejny kandydat i kolega po fachu.

    Odpowiedz
    IP: 91.52.xx2.xx4 
  • -1

    orzech_gość

    03.10.2011, 20:13

    zawód

    Piłat jest przedsiębiorcą. Pracuję u niego. A jeśli ktoś lubi kuchnię, to ja mu zazdroszczę.

    Odpowiedz
    IP: 95.41.xx1.xx4 
  • +3

    dobrze poinformowany_gość

    03.10.2011, 22:14

    odpowiedz dla > orzech

    orzech- jak to jest możliwe, że pracujesz u pana Piłata który jest bezrobotny. Czy znasz dowcip " pytanie: gdzie pracujesz?, odpowiedz: u brata, pytanie a czym zajmuje się brat? odpowiedz: robotę szuka"

    Cytuj
    IP: 91.52.xx4.xx7 
    +1

    dziadek do orzechów_gość

    03.10.2011, 23:19

    kuchnia wyborcza

    -Orzech- jaką nazwę ma to przedsiębiorstwo? W Biuletynie Informacji Publicznej - Wpis do rejestracji przedsiębiorców oraz Centralnej Ewidencji o Działalności Gospodarczej nie znalazłem przedsiębiorstwa w którym właścicielem lub udziałowcem byłby pan Adam Piłat. W/w rejestr nie jest zaopatrzony w klauzulę tajności więc bez trudu mogłem dokonać przeglądu wpisów. Być może firma nazywa się: „ Sejm i Senat to nie sanatorium“ a ty biedaku jesteś zatrudniony w charakterze rozlepiacza plakatów wyborczch swego pryncypała.

    Cytuj
    IP: 91.52.xx4.xx7 
  • +1

    maja _gość

    09.10.2011, 13:15

    Piłat to karierowicz

    Piłat to karierowicz prawda,że jego zawód to kucharz wstydzi się wiec założył firmę pcha się jak "świnia do koryta" tam gdzie go nie chcą wiem bo znam go osobiście pozdrawiam cię Adasiu ale kiedyś byłeś normalny i nie wyniosły jak będziesz taki jak kiedyś to może ci się uda

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx6.xxx 
  • +1

    GOŚĆ TCZEW_gość

    13.10.2011, 10:35

    KOLEGO ADAMIE PIŁAT

    ZNAM PANA OD LAT ŻEGŁBYM OD DZIECIŃSTWA I SZKODA MI CZYTAĆ O PANU TAKIE KOMENTARZE FAKT SŁYSZAŁEM IŻ NIE JEST PAN PRZETSIĘBIORCA TYLKO KIEROWNIKIEM STACJI PALIW I TO JUŻ TEŻ NIE PRAWDA BO OD JAKIEGOŚ CZASU SŁUCH DOCHODZI ŻE BEZROBOTNYM PRACA NIE HANBI TO MOŻĘ I PAN WYNAJMIE JAKIŚ BAR ZAŁORZY PRAWDZIWĄ DZIALALNOSĆ I BĘDZIE NAS RACZYL POSIŁKAMI BO DO POLITYKI I PRZEMUWIEŃ TO SIĘ PAN NIESTETY NIE NADAJE CZAS BY I ŻONA PONU TO POWIEDZIAŁA BO JEJ TEZ I DZIECIOM WSTYD CZYTAĆ TAKIE KOMENTARZY A ZWŁASZCZ O KATOLIKU CZAS PODNIEŚĆ GŁOWĘ I ZACZĄĆ OD NOWA ALE NIE W POLITYCE BO IMACZEJ NAZA PANA INCZE BOP JAK DŁUGO ŻONA MOŻE UTRZYMYWAĆ MĘŻA ROK DWA A POTEM INNY TEN KTÓTY ZARABIA POWODZENIA SĄSIAD

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.