Dodatkowe środki na finansowanie węzła

Ulica Gdańska (fot. Tcz.pl)
Tczew - Dodatkowe środki na finansowanie węzła
Trwa rozliczenie projektu związanego z rozbudową węzła transportowego na terenie Tczewa. To unijne zadanie kosztowało blisko 33 mln zł.

Ponad 750 tys. zł zyska Miasto Tczew w wyniku zwiększenia dofinansowania dla projektu "Budowa węzła integracyjnego Tczew wraz z trasami dojazdowymi".

- Wprawdzie przedsięwzięcie zostało już zakończone, ale cały czas trwa procedura jego rozliczania. Dodatkowe środki są wynikiem przeliczeń kursów Euro i decyzji Zarządu Stowarzyszenia Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot oraz Zarządu Województwa Pomorskiego. - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Powyższa zmiana wpłynęła na wzrost wartości dofinansowania do 26 123 647,69 PLN. Całkowite wydatki kwalifikowalne projektu wyniosły 32 962 163,74 PLN, natomiast poziom dofinansowania kształtuje się obecnie na poziomie 79,25 %.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +7

  ONYX_gość

  07.05.2022, 21:53

  Kasa znów wyjabana na rowero ścieżki........ Ile jeszcze będziemy dokładać do tych zj**ów w wąskich gatkach ignorujących wszelkie przepisy ruchu drogowego.???? Rumcajs wypierdalaj ze swoim przyd**asem oficerem rowerowym!!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.169.xx3.xx8 
 • ._gość

  08.05.2022, 07:41

  Ścieżki są potrzebne

  Jestem zdecydowanie za budową nowych ścieżek rowerowych w Tczewie i nie tylko. Ale także zdecydowanie za tym, by tępić cwaniaków w obcisłych gaciach, którzy nie rozumieją przepisów dot. jednośladów. Szczególnie moja uwaga odnosi się do grupy "kolarskiej" o nazwie na "g", której członkowie poruszają się po okolicznych drogach bez szacunku dla innych użytkowników. Np. cech**e ich nagminna jazda całą szerokością pasa, utrudnianie wyprzedzania i agresja na zwracanie uwagi.

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.