Przyszedł w odwiedziny i zaczął grozić śmiercią

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Przyszedł w odwiedziny i zaczął grozić śmiercią
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-letniego mężczyznę, który groził śmiercią pokrzywdzonej. Według ustaleń mundurowych sprawca przyszedł do mieszkania swojej znajomej i zaczął jej grozić śmiercią oraz zniszczeniem mieszkania. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił przedstawić 49-latkowi zarzuty dotyczące gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

7 stycznia br. przed godziną 18.00 tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta słychać wołanie o pomoc. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci z zespołu wywiadowczego.

- Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zastali w mieszkaniu agresywnego mężczyznę, który awanturował się oraz wyzywał kobietę słowami wulgarnymi. Stróże prawa ustalili, że agresywny mężczyzna przed interwencją groził pokrzywdzonej śmiercią oraz groził jej, że zniszczy mieszkanie. Mundurowi przestraszonej kobiecie powiedzieli, że takie zachowanie sprawcy jest przestępstwem. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji. - Funkcjonariusze ustalili, że sprawca nie mieszka w tym mieszkaniu, lecz przyszedł tylko w odwiedziny. Podczas interwencji nietrzeźwy 49-latek zaczął być agresywny wobec policjantów i nie stosował się do wydanych mu poleceń. Stróże prawa byli zmuszeni użyć wobec agresywnego mężczyzny chwytów obezwładniających oraz kajdanek. Mundurowi w związku z zaistniałym przestępstwem zatrzymali agresywnego mężczyznę, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Zgromadzony materiał dowodowy przez śledczych pozwolił zatrzymanemu mężczyźnie przedstawić zarzuty dotyczące gróźb karalnych. Wczoraj prokurator zastosował wobec 49-latka dozór policyjny oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.


Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  Bigos_gość

  10.01.2020, 15:26

  Groźby

  Na 100procet kalery

  Odpowiedz
  IP: 89.99.xx3.xx9 
 • -1

  Czop_gość

  11.01.2020, 16:35

  Na bank Kalery

  Cytuj
  IP: 178.235.xx9.xx0 
 • -4

  Lolek_gość

  11.01.2020, 14:14

  Czarna z suchisytzyg

  Mieszkala ladna dziewczyna czarna na suchidyrzygach kto ja zna ? Hehe

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx0.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA