Kolejni mieszkańcy gminy Gniew z dostępem do bieżącej wody

Woda
Tczew - Kolejni mieszkańcy gminy Gniew z dostępem do bieżącej wody
Dobiegła końca inwestycja budowy sieci wodociągowej w miejscowościach Brodzkie Młyny - Gogolewo. Choć w ramach zadania firma wykona jeszcze dodatkowe prace na odcinku łączącym istniejącą sieć z nowo wybudowanym wodociągiem pod drogą wojewódzką 234, które potrwają do 18 stycznia, mieszkańcy tej części gminy już mogą przyłączać się do gminnej sieci wodociągowej. O warunki przyłączenia należy wystąpić do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółki Inwest-Kom w Gniewie.

Przedmiotem inwestycji była rozbudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Gniew, przy ul. Gniewskie Młyny i w Brodzkich Młynach w gminie Gniew. Zakresem zadanie objęto sieć wodociągową rozdzielczą o średnicy w zakresie od 90 mm do 125 mm PE o łącznej długości 2.219,5 m oraz przyłącza wodociągowe do nieruchomości o średnicy w zakresie 32 mm do 50 mm PE, w ilości 38 szt. o łącznej długości 443,0 m.

W obrębie miejscowości objętych inwestycją występuje luźna zabudowa mieszkalna typu jednorodzinnego lub siedliskowego. Aktualna liczba mieszkańców Brodzkich Młynów przekracza 60 osób. Do tej pory wieś nie posiadała podłączenia do gminnej sieci wodociągowej a źródłem wody pitnej dla mieszkańców były ujęcia lokalne. Stąd tak ważnym było rozpoczęcie tej inwestycji. Jej zakończenie pozwoli kolejnym Mieszkańcom w naszej gminie cieszyć się dostępem do bieżącej wody.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  observeur_gość

  03.01.2020, 10:44

  XXI wiek, loty na Marsa, klonowanie zwierząt, grafen, a w Pcimiu Dolnym ciagle nie ma bieżącej wody, a prąd elektryczny nosi się w kankach po mleku. To się doczekali mieszkancy średniowiecza komunalnego. A władze się cieszą osiągnięciem na miarę XVII wieku jakby conajmniej konkurencję dla NASA zrobili. Mnie byłoby wstyd o tym pisac.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx4.xx6 
 • logik_gość

  05.01.2020, 13:38

  woda

  ....to nie pisz.....

  Cytuj
  IP: 79.186.xx7.xx0 
 • -1

  vbb_gość

  05.01.2020, 16:47

  XXI wiek a w gminie gniew nawet wody nie

  XXI wiek a w gminie gniew nawet wody nie byłol..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wójcie poddaj się do dymisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx9.xx9 
 • Claudia Klein_gość_gość

  18.02.2020, 23:42

  Pożyczkę

  Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA