Poligon budowlany już powstaje

(fot. facebook.com/PowiatTczewski)
Tczew - Poligon budowlany już powstaje
Inwestycja za ok. 2,3 mln zł ruszyła w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie. W placówce powstanie tzw. poligon budowlany - który pozwoli w nowoczesnych warunkach szkolić młodzież z przedmiotów praktycznych.

- Budujemy... Poligon Budowlany. Już niedługo będzie on doskonałym miejscem do "szlifowania" umiejętności budowlanych naszych uczniów i nie tylko. Aktualnie wykonawca kończy prace związane z budową fundamentów pod nowy budynek dydaktyczny. Przebudowa obejmuje również 2 pomieszczenia budynku ZKZ Tczew Zespołu Kształcenia Zawodowego w Tczewie. - informuje Powiat Tczewski na swoim fanpagu.

Koszt tego etapu wynosi około 2,3 mln złotych i jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Inwestycja realizowana jest w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tczewskiego - poprzez prace budowlane i doposażenie".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Bb_gość_gość

  23.05.2019, 16:59

  Taki poligon istnieje od 2 tygodni na Tetmajera, gdzie budowany jest bodajże kojec na śmieci. Co panowie ścianki postawią, to rozbierają i potem od nowa stawiają i to chyba za trochę mniej niż 2,3 mln

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx0 
 • +1

  gwajer_gość

  24.05.2019, 00:20

  Czy na "poligonie budowlanym" zrobiono uziom fundamentowy? Ktoś o tym pomyślał? Czy zrobiono w fundamentach przepusty dla mediów? Jak już próbujecie uczyć, to porządnie...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx0 
 • elektryk_gość

  24.05.2019, 11:38

  uziom

  Uziom fundamentowy to temat rzeka. Elektryk jest jedynym fachowiec który budowę zaczyna ( od uziomu), a kończy na zakładaniu lamp i gniazdek. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Jest to szczególnie ważne jak ktoś chcę mieć prawidłowo działające zabezpieczenie przeciw przepięciowe.

  Cytuj
  IP: 158.116.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.