Ratowali drufującą na Wiśle łódź

Wisła od wielu lat jest martwa - nawet żaglówki są tu rzadkością (fot. tcz.pl)
Tczew - Ratowali drufującą na Wiśle łódź
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 20. do 26. czerwca zanotowano łącznie 33 zdarzenia, z czego 6 stanowią pożary, a
27 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

23.06.2011r, Gniew, rz. Wisła

O godzinie 20:50 Powiatowe Stanowisko Kierowania otrzymało zgłoszenie o dryfującej łodzi na Wiśle w okolicach Gniewa. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został zastęp z OSP Gniew wraz z łodzią. Dryfującą łódź wraz z przebywającymi na niej ludźmi odholowano w miejsce, gdzie nurt rzeki był mniejszy. Przyczyną zdarzenia była awaria silnika.

24.06.2011r. Autostrada A-1, wypadek

Na Autostradzie A-1, na wysokości miejscowości Stanisławie doszło do wypadku. Samochód osobowy porsche, w wyniku nadmiernej prędkości, uderzył w barierki zabezpieczające. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, a działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu pomocy drogowej. W działaniach brały udział 4 zastępy straży pożarnej.

25.06.2011r. Pelplin, wypadek

Samochód osobowy renault megane zderzył się z samochodem ciężarowym na obwodnicy Pelplina. W wypadku lekkie obrażenia odniósł kierowca samochodu osobowego. Zniszczeniu uległ prawy bok samochodu osobowego i przód ciężarowego. Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. W działaniach brały udział 3 zastępy straży pożarnej.

W miniony tygodniu zastępy straży 15 razy interweniowały do zdarzeń związanych z agresywnie zachowującymi się owadami.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Tczewianin_gość

  28.06.2011, 16:15

  Wypadek porsche A1

  Czyzby to bylo porsche z Tczewa

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx6 
 • gość_gość

  28.06.2011, 17:44

  porsche

  a w tczewie ktoś miał porsche nie możliwe jeszcze nie widziałem

  Odpowiedz
  IP: 89.108.xx5.xxx 
 • _gość

  28.06.2011, 23:17

  A mial kocie mial tylkos kocie za slepy zebys zobaczyl

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.