Kolędy Magdy Steczkowskiej w najpiękniejszym wydaniu

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Kolędy Magdy Steczkowskiej w najpiękniejszym wydaniu
Za nami piękny występ Magdy Steczkowskiej; wsłuchaliśmy tradycyjnych kolęd i pastorałek w najpiękniejszym wykonaniu.

Koncert był dedykowany przede wszystkim mieszkańcom gminy Tczew; jak również idealną okazją by wrazić podziękowanie i uznanie dla wszystkich stowarzyszeń, grup, wolontariuszy, przedsiębiorstw, Kół Gospodyń Wiejskich, które podejmują na co dzień bezinteresowne działania na rzecz innych, wspierają szczytne akcje; które swoją aktywnością i zaangażowaniem czynią gminę piękniejszą.

Był także sposobnością by złożyć podziękowania tym, którzy od niemal roku walczą na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa, narażając swoje zdrowie i życie. Na ręce przedstawicieli służby zdrowia, policji, straży pożarnej, inspekcji sanitarno-epidemiologicznej Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak wraz z Proboszczem Ks. Piotrem Malinowskim oraz Dyrektorem Totalizatora Sportowego Kazimierzem Janiakiem oddział w Gdańsku złożyli symboliczne kwiaty podziękowania.

Gmina Tczew wraz ze Stowarzyszeniem Rodzina Kolpinga w Swarożynie dziękują za współpracę przy organizacji wydarzenia Partnerowi Koncertu, którym był Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.


Koncert okazał się niezwykle medialnym wydarzeniem, wstęp oglądało stale około 1000 odbiorców, w pewnych momentach była to rekordowa liczba wyświetleń niemal 1500 oglądających.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • adam p._gość_gość

  01.02.2021, 09:12

  ???

  Wg pewnej gazety współorganizatorem była fundacja Kiplinga! Kipling, kolping, pikling, bikling br.... Chyba, że to jakaś nowa fundacja.

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA