Bezpłatne szkolenia dla opiekunów i wolontariuszy

Wózek inwalidzki, niepełnosprawny
Bezpłatne szkolenia dla opiekunów i wolontariuszy
Po sukcesie I edycji, Fundacja Hospicyjna kolejny raz zaprasza mieszkańców województwa pomorskiego na bezpłatne szkolenia dla opiekunów rodzinnych, formalnych oraz wolontariuszy. Program szkoleń zawiera kompendium wiedzy, jaką powinna posiadać każda osoba zajmująca się opieką nad chorymi. Zapisy już ruszają - zapraszamy!

Szkolenia
Szkolenia skierowane są do trzech grup: opiekunów rodzinnych, opiekunów formalnych oraz do wolontariuszy. Dla każdej z nich przygotowano indywidualny plan szkolenia, zgłębiający najważniejszą problematykę i zagadnienia. Szkolenia prowadzą specjaliści od lat związani z Fundacją Hospicyjną i ruszają już w marcu. Terminy i godziny szkoleń ustalono, tak aby mogły z nich skorzystać również osoby pracujące. Szkolenia dla opiekunów rodzinnych odbędzie się w dwóch terminach. Mając na uwadze trudności, z jakimi bardzo często borykają się opiekunowie rodzinni, kurs będzie odbywał się zarówno w wersji stacjonarnej, jak i zdalnej.

Więcej informacji oraz pełny plan szkolenia:
Szkolenia dla opiekunów rodzinnych

Szkolenia dla opiekunów formalnych
Szkolenia dla wolontariuszy

Frekwencja, egzamin i certyfikat
Zapisy na szkolenia trwają do zapełnienia ostatniego miejsca, a pierwsze szkolenia ruszają wraz z początkiem marca. Po przebytym kursie uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a osoby, które wezmą udział w szkoleniach skierowanych do wolontariuszy i opiekunów formalnych, po przebytym kursie, z co najmniej 90% frekwencją i zdanym egzaminie, otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenia szkolenia.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • nic za darmo !!!_gość

    11.02.2023, 14:57

    ...wypisywanie io czymś za darmo , jest mniej lub bardziej świadomym wprowadzaniem w błąd...jeżeli szkoleni nie płacą, to trzeba zapłacić szkolącym, a więc nie za darmo :))) ...kto to finansuje? oby nie jewrokołchoz , bo trzeba będzie oddać szmal z 2-3 krotną przebitką ... ...sam pomysł dobry, ponieważ większość ludzi nie ma umiejętności i pojęcia o podstawach opieki hospicyjnej...

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.