W weekend Jarmark Wielkanocny na starówce

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
04.2022
Sobota
Tczew - W weekend Jarmark Wielkanocny na starówce
Przed Wielkanocą, dokładnie 2 i 3 kwietnia, tczewska Starówka znów nabierze świątecznego charakteru. Pudełeczka, maskotki, frywolitka, wyroby ze sznurka i wianki wprowadzą nas w wiosenno-świąteczny klimat, a rarytasy z różnych stron Polski zadowolą najbardziej wyrafinowane podniebienia. Nie zabraknie też biżuterii, ceramiki dekoracyjnej i użytkowej oraz odzieży i torebek handmade. W wydarzeniu weźmie udział około 50 wystawców. Organizator informuje, że w związku z organizacją Jarmarku Wielkanocnego (2-3 kwietnia 2022 r.) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z organizacją Jarmarku Wielkanocnego (2-3 kwietnia 2022 r.) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym: całkowite wyłączenie dwóch jezdni na pl. Hallera (vis ? vis kamienic nr 1-6 oraz 20-24) w dn. 2-3.04.2022 r. Organizatorzy proszą o nieparkowanie pojazdów w miejscu odbywania się jarmarku w dn. 2-3.04.2022 r.
Miejsce: Tczew: plac Hallera, ul. Mickiewicza, ul. Krótka, ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego (fragment - deptak), ul. Jarosława Dąbrowskiego (fragment - deptak), ul. Łazienna (fragment - przy bibliotece)
www.pchlitarg.tczew.pl


Jarmark to doskonała okazja, by zrobić przedświąteczne zakupy. Tradycją już jest, że handel umilą działania prowadzone przez animatorów. Dzieci zaprosimy do wspólnej zabawy i na warsztaty rękodzieła, gdzie będą mogły wykonać świąteczne ozdoby. Co godzinę przeprowadzimy konkursy z nagrodami. Ulicami Starego Miasta będzie przechadzał się Zając Wiosenka, który czasem pojawi się w asyście olbrzymiego motyla. Pojawi się również ozdobna brama, przy której będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie.


- Liczymy na wyrozumiałość mieszkańców i właścicieli sklepów usytuowanych przy ul. Jarosława Dąbrowskiego, Mickiewicza, Krótkiej, Stefana kard. Wyszyńskiego i na pl. Hallera, gdzie już kilka dni przed wydarzeniem pojawią się drewniane chaty, które 2 i 3 kwietnia będą udostępnione wystawcom. Podczas wydarzenia nastąpi też zmiana organizacji ruchu - całkowite wyłączenie z ruchu dwóch jezdni na pl. Hallera vis a vis kamienic 1-6 i 20-24 - podkreślają pracownicy Fabryki sztuk.


Głównym organizatorem Jarmarku Wielkanocnego jest Fabryka Sztuk, która dziękuje za wsparcie Samorządowi Miasta Tczewa, a także Zakładowi Usług Komunalnych i Straży Miejskiej.
Wydarzenie odbywa się po raz trzeci w Tczewie, po dwuletniej przerwie. Udział w jarmarku, zarówno dla wystawców, jak i gości, jest bezpłatny.

Program:
JARMARK WIELKANOCNY
2-3.04.22 r.
godz. 11.00-18.00 - handel - plac Hallera, ul. Mickiewicza, ul. Krótka, fragmenty ulic: Jarosława Dąbrowskiego, Stefana Kard. Wyszyńskiego, Łaziennej
godz. 11.00-18.00 - spotkanie z Zającem Wiosenką, co godzinę konkursy z nagrodami
godz. 11.00-17.00 - warsztaty rękodzieła dla dzieci
godz. 12.00-17.00 - występy artystyczne (szczudlarze)
godz. 13.30-14.30 - tylko 3.04 - występ muzyczny Kociewskiej Orkiestry Dętej "TORPEDA"
www.pchlitarg.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Davina Claire_gość_gość

  30.07.2022, 07:04

  POŻYCZKI

  Witam Panie i Panowie; Potrzebujesz szybkiej pożyczki w ciągu 24 do 48 godzin? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, doradzę Ci Złóż wniosek o pożyczkę u nas w Novelty Finance. NOVELTY FINANCE dostarcza rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy również elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. ? Łatwe zatwierdzenie ? Elastyczny okres spłaty 6 - 360 miesięcy ? Bardzo Wygodny - Możesz Ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. ? Natychmiastowy dostęp do Twoich środków po zatwierdzeniu. ? Dotowane oprocentowanie (3% w skali roku) ? Nie będziesz spieszył się ze spłatą kredytu, będziesz miał czas na rozpoczęcie spłaty kredytu. ? Brak ukrytych opłat ? Zostaniesz poprowadzony przez cały proces Jak złożyć wniosek: Złożenie wniosku o pożyczkę u nas jest szybkie i proste! Wyślij do nas wniosek o pożyczkę; E-mail: noveltyfinances@gmail.com Zadzwoń lub napisz do nas na WhatsApp pod numerem: +447915601531. Akceptacja regulaminu i warunków.

  Odpowiedz
  IP: 154.6.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.